Wypadek na przejściu

W dniu 10.01.2012 o godzinie 18:00 w Chełmku na ul. Powstańców Śląskich doszlo do wypadku drogowego, w którym kierujący samochodem marki Daewoo Leganza, 26 – letni mieszkaniec Bobrka, na przejściu dla pieszych potrącił 64 – letniego mieszkańca Chełmka. Pieszy doznał obrażeń ciała i pozostał na leczeniu w szpitalu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że pieszy był pod wpływem alkoholu – 0,71 promila.

 

5 Comments on "Wypadek na przejściu"

 1. Badz tak mily/mila i powiedz mi gdzie na Powstancow jest przejscie dla pieszych. Pytam powaznie. Bo jak mieszkam tu 30 lat, to nie zauwazylam jeszcze. Zle patrze moze?

 2. Czy u ludzi zanika umiejętność czytania ze zrozumieniem?
  „Na skrzyżowaniu krakowskiej z powst. śl. ;) ale tak na poważnie……”
  Czy nie potrafisz przeczytać tego ze zrozumieniem, że z tym skrzyżowaniem to nie było na poważnie?
  A wypadek (tak na poważnie) miał miejsce na ul. Powstańców Śląskich. Skoro tyle lat tu mieszkasz, to pewnie masz jakiegoś znajomego/znajomą. Więc zapytaj go „czy przedwczoraj był tu jakiś wypadek” a odpowie ci: tak, był, potrąciło staruszka.
  I przestań mieszać. Wypadek był na ulicy Powstańców Śląskich a nie na Krakowskiej jak sugerujesz w pierwszym poście.
  I ponownie polecam kursy czytania ze zrozumieniem bo to przydatna umiejętność.

 3. Ty mi pokaz gdzie Krakowska z Powstamcow sie krzyzuje. Tyle lat tu mieszkam i nie wiem. Jak juz, to w tym miejscu Krakowska krzyzuje sie z Kosciuszki. A na Powstancow nawet pasow nie ma. Prosze, nie pisz o czyms, o czym bladego pojecia nie masz.

 4. Loona,
  Na skrzyżowaniu krakowskiej z powst. śl. ;) ale tak na poważnie to wypadek miał miejsce na powstańców śląskich, więc dobrze jest napisane

 5. Skad skopiowane? To na Krakowskiej bylo!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.