Wypadek w Chełmku – okoliczności zdarzenia

 

W dniu 24 czerwca 2015 około godziny 7.40 w Chełmku na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej /DW780/ z Leśną doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci 70 – letni mieszkaniec Gminy Chełmek, kierując samochodem marki Mercedes najechał na tył skręcającego w lewo samochodu marki Toyota, którym kierował 68 – letni mieszkaniec Libiąża. W wyniku uderzenia toyota została przepchnięta na przeciwległy pas gdzie uderzył w nią samochód ciężarowy marki Mercedes, którym kierował 54 – letni mieszkaniec Gostynia.

Do szpitala został przewieziony kierowca toyoty jednakże po badaniach okazało si, że nie doznał poważniejszych obrażeń w związku z tym sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

 
 
 

1 skomentowało

  1. Kierowca napisał(a):

    Tak to jest, jak ktoś chce skręcić to się czeka, aż skręci, a nie przeciska bokiem bo zyska 5s… Nie rozumiem takich kierowców. Zbawi ich chwila, a nie liczą się z tym że może komuś się coś stać.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*