Zasady komentowania

 

Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora).

Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli:

  • Zawierają treści wulgarne. Wykropkowanie albo wygwiazdkowanie części wyrazu (przykład: d**a) traktowane jest również jako wulgaryzm;
  • Zawiera wyzwiska (wulgarne i niewulgarne, ale uważane za obraźliwe);
  • W treści komentarza pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż odnośniki do artykułów zamieszczonych na chelmek.info;
  • W treści używa się języka innego niż język polski;
  • Komentarz pisany jest w całości wielkimi literami;
  • W komentarzu pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych;
  • Adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy.

Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę jednak pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami.

 
 
 

1 skomentowało

  1. dorsi napisał(a):

    POERWSZY

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 

*