Złapani z narkotykami

W dniu 02.02.2012 w Chełmku policjanci zatrzymali 3 mężczyzn w wieku od 18 – 19 lat oraz nieletniego lat 16 podejrzanych o posiadanie narkotyków. Do zdarzenia doszło ok. godz. 21.50 na jednym z parkingów przy ul. Reymonta w Chełmku gdzie policjanci zauważyli samochód marki Fiat Cinquecento, w którym siedziało 4 mężczyzn. Policjanci postanowili ich wylegitymować i sprawdzić powód oczekiwania. Podczas czynności funkcjonariusze dostrzegli, że mężczyźni dziwnie się zachowują, w związku z tym zostali przeszukani. Policjanci przeszukali również samochód, w którym ujawnili woreczek foliowy z niewielką ilością suszu roślinnego. Po przeprowadzeniu badania testerem do narkotyków potwierdzili, że susz roślinny to marihuana. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że posiadaczem marihuany był 20 – letni mieszkaniec Libiąża.

4 Comments on "Złapani z narkotykami"

 1. panie chelmkowianin jest i pedofil,gwalciciel tez nie jeden.Taka slynna afera pana m.jednego z wlascicieli duzej firmy chociazby wiec nie ma co sie od inteligentow napinac.Prawda jest taka ze policjanci w Chelmku powinni sie wziac za jakies powazniejsze sprawy,ale to wlasnie wszystko na co ich stac.

 2. tylko prawda | 02/07/2014 at 14:14 |

  do chelmkowianin-Jest pedofil i to wszyscy o nim wiedza pan m.ma duza firme i kase wiec sprytnie sie wywija raz po razie.wiec niech szanowna policja zajmie sie czyms powazniejszym niz Lapanie malolatow i ciagle krycie kolegow

 3. do” cent”:P
  a co jest w Chełmku jakis pedofil albo gwalciciel ze tak glupio p[iszesz jak nie masz co pisać to nie pisz głupot chociaż inteligencie

 4. Witam serdecznie .

  Kiedy będzie jakaś informacja od naszych dzielnych policjantów na temat złapania pedofila,gwałciciela albo chociaż złodzieja ?

  ZALEGALIZOWAĆ !

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.