Znów interweniowali na Klonowej

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku poszukują dwóch sprawców, którzy w dniu 27.07.2013 około godziny 10:00 wtargnęli do jednego z mieszkań przy ul. Klonowej w Chełmku i pobili 32 – letniego mieszkańca Chełmka. W wyniku pobicia mężczyzna doznał obrażeń głowy oraz tułowia i pozostał na leczeniu w szpitalu. Policjanci poszukują sprawców jednakże zwracamy się z prośba do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ich zidentyfikowaniu o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

 
 
 

3 skomentowało

  1. chelmkowskie tchorze a nie psy napisał(a):

    Policja w Chelmku nie istnieje Te tchorzliwe pajace są tylko tam gdzie ich nie trzeba

  2. volvo napisał(a):

    CHEŁMEK TO JEDNA WIELKA PATOLOGIA WSZĘDZIE TAK JEST I NIKT TEGO NIE ZMIENI ” BAWCIE SIĘ DOBRZE „

  3. Zacoo napisał(a):

    Dlaczego policja z Chełmka nigdy nie patroluje przy ul. Klonowej w godzinach wieczornych? Patologiczne elementy z tychże bloków piją alkohol, zażywają narkotyki, a normalni obywatele boją się interweniować, w trosce o własne życie.

 
 

Zostaw komentarz

Zasady komentowania:
Aby dodać komentarz, należy podać nick (pseudonim) oraz poprawny adres e-mail. Każdy użytkownik, który publikuje swój komentarz, przejdzie proces moderacji (sprawdzenia komentarza przez moderatora). Komentarze zostaną odrzucone tylko i wyłącznie jeżeli: zawierają treści wulgarne, zawiera wyzwiska, w treści pojawiają się linki (odnośniki) do innych stron niż chelmek.info, używa się języka innego niż język polski, pisany jest w całości wielkimi literami, pojawiają się nazwiska osób, które nie pełnią funkcji publicznych lub jeśli adres e-mail podany w komentarzu jest nieprawidłowy. Jeśli komentarz spełnia powyższe warunki, zostanie dopuszczony do dyskusji. Proszę pamiętać, że moderator nie ma dyżurów 24/7. Sprawdzenie komentarza zazwyczaj zajmuje chwile czasu, chyba że moderator akurat pracuje nad komentarzami. Więcej o zasadach komentowania.

 
 
 
*