Zupełnie nowy Chełmek.Org

Zupełnie nowy Chełmek.Org

Wielu zapalonych i wiekowych mieszkańców gminy Chełmek pamięta doskonale funkcjonujące na terenie gminy forum miasta i gminy „Chełmek.Org”. Niejednokrotnie toczyły się tam zażarte dyskusje, spory, ale też tworzyły się przyjaźnie i miłości. Były czasy, gdy każdy chełmecki internauta pod swoją tajemniczą nazwą użytkownika wyrażał opinię o życiu naszej gminy. Przyszły jednak czasy, że forum umarło śmiercią naturalną. W dobie zdobywających popularność serwisów społecznościowych, początkowo Nasza-Klasa a później Facebook fora internetowe skazane były na porażkę. Tak też się stało z naszym lokalnym Chełmek.Org.

Właściciel tej domeny nie zrezygnował z niej. Przez wiele lat z sentymentu przedłużał usługę domeny aby teraz, w 2017 roku zrobić ponownie coś dobrego dla miasta. Właśnie uruchomił ponownie serwis. Tym razem Chełmek.Org przekształcił się w serwis historyczny, obrazujący historię naszego pięknego miasta. Znaleźć tam można wiele fotografii miasta, historii, opisy zabytków i wiele innych. Ponownie dzięki Chełmek.Org można przenieść się w sentymentalną podróż. Jak sam twórca serwisu pisze:

„Stronę tą stworzyłem bazując na swojej wiedzy, oraz prywatnych materiałach fotograficznych, jakie udało mi się zebrać. Historia gminy fascynowała mnie od dawna, dlatego ta strona jest poniekąd naturalnym przedłużeniem mojego małego hobby.  Pokładam nadzieję w to, że zebrane tu zdjęcia i historię pozwolą mieszkańcom zapoznać się z fascynującymi dziejami naszej gminy”.

Zapraszamy do lektury – http://chelmek.org

Be the first to comment on "Zupełnie nowy Chełmek.Org"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.