Orlik w ChełmkuZapraszam do korzystania z kompleksu sportowego, powstałego dzięki realizacji Programu: „Moje Boisko – Orlik 2012”. Obiekt zlokalizowany przy Samorządowym Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Chełmku – ul. Marszałka Piłsudskiego 1, jest ogólnodostępny, czyli przeznaczony zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Zachęcam Państwa do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz uczestnictwa w zajęciach sportowo – rekreacyjnych, prowadzonych przez profesjonalnego trenera środowiskowego.

Burmistrz Chełmka, Andrzej Saternus

Aby dowiedzieć się kiedy czynny jest „Orlik”:

„Orlik” jest czynny codziennie:

1. Od poniedziałku do piątku międy 8.00 a 15.30 odbywają się zajęcia szkolne – przeznaczone dla uczniów Samorządowego Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Chełmku.

2. Dla wszystkich zainteresowanych obiekt dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 15.30 – 22.00 oraz w sobotę i niedzielę: 8.00 – 22.00 – po uprzedniej rezerwacji.

Godziny otwarcia mogą ulegać zmianie z powodu np. złych warunków atmosferycznych. Z tego względu konieczna jest wcześniejsza rezerwacja i wyrażenie chęci korzystania z „Orlika” w określonym terminie.

Rezerwacji „Orlika” można dokonać poprzez kontakt telefoniczny z trenerem środowiskowym: nr tel. 606 116 053.