Fot. 6g amfetaminy
Fot. 6g amfetaminy

Sześć gramów amfetaminy mieli przy sobie mężczyźni, którzy wpadli w ręce policji na ulicy Przemysłowej w Chełmku. Jak poinformowała we wtorek 25 maja policja, delikwentów jadących samochodem funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej. W aucie siedzieli: 28-latek z powiatu oświęcimskiego i trzech mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Najstarszy miał 30 lat. Dwaj pozostali 25 i 21 lat. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im za to do trzech lat więzienia – informuje Zbigniew Żwawa, naczelnik sekcji kryminalnej w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

By admin

4 thoughts on “Amfetamina”
 1. Czemu ich Policja zatrzymała?przecież amfa to same vitaminy i minerały;)po za tym i tak mało mieli,6 gramów to ja w weekend robie przy dobrych wiatrach:)nos zapchany po sam rów;)hehehe
  (IP: 92.4.22.3 , host-92-4-22-3.as43234.net)

 2. (IP: 92.4.22.3 , host-92-4-22-3.as43234.net)
  To pytanie do chelmek.info —– co to jest za numeracja ?? Indentyfikator „zielarza”?? czy jakiś niezrozumiały dla mnie kod 🙂

 3. co jak co ale tą wiadomość powinniście zamieścić – to byl naporawde „prawy” człowiek :::Nie żyje Andrzej Telka, były prezydent miasta Oświęcimia.

 4. A tu jest info :
  Były prezydent Oświęcimia Andrzej Telka nie żyje. Miał 77 lat. Zmarł dzisiaj nad ranem. Urząd prezydenta Oświęcimia pełnił dwukrotnie w latach 1982-1989 i 1994-1997.
  Andrzej Telka urodził się w 1933 roku. Z wykształcenia mgr inż. mechanik – energetyk. Na jego stronie internetowej czytelników witają słowa Theodore’a Roosevelta: „Największym przywilejem dla człowieka jest szansa ciężkiej pracy nad dziełem, którego jest tego warte”. Powiedzenie to wydaje się bliskie byłemu prezydentowi, świadczą o tym jego liczne zasługi.
  Andrzej Telka był inicjatorem i współtwórcą Programu Oświęcimskiego, oraz jednym z autorów Oświęcimskiego Strategicznego Program Rządowego. Były prezydent w znacznym stopniu przyczynił się do realizowanej modernizacji układu komunikacyjnego Oświęcimia.
  Za swoje dokonania został doceniony między innymi przez czytelników Gazety Krakowskiej („Człowiek Roku 2001″). W plebiscycie czytelników Głosu Ziemi Oświęcimskiej został okrzyknięty „Oświęcimianinem roku 2001”
  W końcu za całokształt działalności został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Aleksandra Kwaśniewskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *