Kategorie
Aktualności z Chełmka Urząd Miejski w Chełmku

Andrzej Saternus Burmistrzem Roku

W dniu 20 lipca 2012r. został rozstrzygnięty plebiscyt „Euro-gmina”, „Euro – powiat” i „Euro-partner” województwa małopolskiego, organizowany pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki, Wicepremiera Waldemara Pawlaka, Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy oraz regionalnych rozgłośni radiowych z terenu małopolski. Celem plebiscytu jest promocja i reklama najlepszych jednostek samorządowych, liderów w kategoriach: prezydent roku, wójt roku, gmina roku, miasto roku, burmistrz roku. Miło nam poinformować, że w kategorii „Burmistrz Roku” zwycięzcą został Pan Andrzej Saternus – Burmistrz Chełmka.

„Nagroda ta jest naszym wspólnym sukcesem, wyróżnieniem przede wszystkim dla Naszej Gminy i mieszkańców. Została doceniona pracowitość naszych mieszkańców i aktywność moich współpracowników, w tym mojej skromnej osoby”– powiedział Burmistrz Andrzej Saternus.

Nagroda przyznawana jest przez kapitułę, w skład której wchodzą profesorowie ekonomii, przedstawiciele izb rzemieślniczych i stowarzyszeń biznesowych województwa małopolskiego, eksperci z urzędów: Marszałkowskiego i Wojewódzkiego oraz przedstawiciele mediów, którzy ocenili sposób zarządzania, aktywność w pozyskiwaniu środków unijnych, rozwój miast, gmin oraz starostw powiatowych w latach 2009-2012 w rożnych kategoriach życia społecznego, od rolnictwa, oświaty, przez służbę zdrowia, kulturę, infrastrukturę i ekologię.

Informacja i fotografia: UM Chełmek

Chełmek.Info pragnie przyłączyć się do gratulacji dla pracowników Urzędu Miejskiego i oczywiście laureata z okazji wyróżnienia w tym prestiżowym plebiscycie.

5 odpowiedzi na “Andrzej Saternus Burmistrzem Roku”

to są chyba jakieś jaja przecież dziś nie jest 1 kwietnia owszem jest to możliwe pod warunkiem, że jako jedyny startował w konkursie

Kasiu wszystko jest ok do momentu zliczowania tematu…jeśli chcesz komuś dowalić napisz dlaczego np. jak ja,….bo oddalił się od społeczności,jest bardziej politykiem teraz,niż gospodarzem….,więc do pióra i napisz o co ci chodzi…

Medal za skoszenie drzew w gminie. Medal za umiejętne samochwalenie. Medal dla nierozgarniętych radnych co nie widzą jak się szarogęsi pajac z Gorzowa.

Może mi ktoś powie co to znowu za impreza w parku!
Czyżby Pan Burmistrz świetował?
A tak wogule dlaczego jest ” Najlepszy” – przecież On „nic nie może” – tak załatwia petentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *