Kwesta Kolpinga w Chełmku
Kwesta Kolpinga w Chełmku

Dziękujemy wszystkim darczyńcom! W ostatnią niedzielę 27 listopada b.r. mieszkańcy Gorzowa i Chełmka udowodnili, że mają wielkie serca. Przy kościele p.w. Św. Jadwigi w Gorzowie oraz kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Chełmku udało się zebrać 1750 złotych dla dzieci niepełnosprawnych będących wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu.

Członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Chełmku wraz z grupą wolontariatu działającą przy szkołach SZS w Gorzowie i PZ nr 8 w Chełmku nie ustają w wysiłkach na rzecz wsparcia potrzebujących dzieci z najuboższych rodzin, zaplanowali tym razem realizację programu hipoterapii tj. rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych przez ćwiczenia z końmi. Aby uruchomić program 8 sesji terapeutycznych dla każdego dziecka i objąć nim 50 dzieci nadal potrzebujemy wsparcia na kwotę ok. 6 tys. zł.

Osoby zainteresowane przekazaniem darowizny na rzecz stowarzyszenia mogą dokonywać wpłat na konto: 27 2130 0004 2001 0260 8909 0002 (tytułem: Hipoterapia). Dzięki darom Waszych serc niejedna twarz dziecka będzie uśmiechnięta! Członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Chełmku

Dodatkowe informacje pod numerem : 796-770-062