Basen w Chełmku
Basen w Chełmku

Dnia 01.04.2011 roku w Urzędzie Miasta nastąpiło uroczyste podpisanie umowy dotyczącej zaprojektowania oraz wykonania robót budowlanych zadania inwestycyjnego pn. „Budowa krytego basenu”. Wykonawca zamówienia zobowiązany został do wykonania projektu budowlanego i wykonawczego basenu, uzyskanie stosownych zezwoleń, uzgodnień, pozwoleń. Zamawiający dokona przekazania terenu budowy, zapewni nadzór inwestorski, dokona odbiór robót częściowych i odbioru końcowego.  Budowa krytego basenu na terenie Chełmka pochłonie blisko 12 mln zł i zakończona ma zostać – zgodnie z umową – do końca 2013 roku.

 

Basen w Chełmku

Basen w Chełmku

Basen w Chełmku

Zdjęcia projektu basenu pracowni
AP Pracownia Architektury Agnieszka Pączek

Informacja zamieszczona w dniu 1 kwietnia 2011 roku (w prima aprilis) ma charakter czysto prima aprilisowy. Basenu w Chełmku nie będzie.

By admin

7 thoughts on “Basen w Chełmku”
  1. jest, wiedziałem że się wreszscie uda naszemu burmistrzowi…BASEN to niech on sobie wybuduje na swoim podwórku i wraz z drugim Andrzejem niech sie kapią i oczywiscie spłacają ze swoich pensji. pozdro.

  2. jestem za!!!!przejedzcie sie na basen w chrzanowie i zobaczcie ile ludzi jezdzi z chelmka a czy szkoly musza sie poniewierac po libiazach i oswiecimiach zycze powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *