Kategorie
Aktualności z Chełmka

Bezpieczny Poniedziałek

Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj
Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj

W poniedziałkowy poranek tj. 07 listopada br. w godz. 08 – 10.00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z oświęcimskiej komendy Policji wraz z funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei oraz przedstawicielką PKP w Oświęcimiu, na przejeździe kolejowym w Chełmku, przeprowadzili wspólną akcję pn. „Bezpieczny Poniedziałek”. Podczas działań profilaktycznych kierowcy otrzymywali ulotkę z informacjami na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Akcja ta będzie prowadzona cyklicznie, raz w miesiącu, w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj”, której celem jest podniesienie bezpieczeństwa oraz eliminowanie niewłaściwych zachowań wśród kierowców pokonujących przejazdy kolejowe.

4 odpowiedzi na “Bezpieczny Poniedziałek”

Fakt chodzili od samochodu do samochodu rozdając karteczki,a widząc rozjechanego psa zrobili nagły zwrot i tyle ich wszystkich było widać.

Oj Zenek, Zenek. Widać, że TVN poprzez Szkło Kontaktowe wywierciło Ci dziurę w głowie i sączy w nią jad nienawiści. Bardzo uważaj aby całkowicie Ci wątroby nie zalało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *