Już w najbliższą sobotę o godzinie 17.00 na hali widowiskowo-sportowej w Chełmku Grunwald podejmie w pojedynku derbowym zespół Janiny. Wynik tego spotkania może mieć decydujący wpływ na to, która drużyna zagra w dalszej części sezonu o awans do II ligi.

Gospodarze świetnie rozpoczęli sezon krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. Podopieczni Macieja Rzędzickiego pieli się w ligowej tabeli odnosząc kolejno pięć zwycięstw. Potem zespół z Chełmka odniósł dwie porażki, jednak i w tych meczach siatkarze Grunwaldu pokazali się z dobrej strony. Obecnie zespół plasuje się na piątej pozycji z dorobkiem czternastu punktów.

Cztery oczka mniej ma na swoim koncie zespół z Libiąża, który zajmuje ósme miejsce. Siatkarze Janiny także przegrali dwa ostatniej pojedynki, jednak ich przeciwnikami był obecny lider i wicelider tabeli.

Oba w sobotę będą z pewnością chciały wzbogacić swój dorobek punktowy. Siatkarze obu drużyn będą chcieli także przerwać serię porażek i zwyciężyć w prestiżowym pojedynku. Możemy więc być pewni, iż od pierwszej zagrywki na hali w Chełmku będziemy światkiem prawdziwej siatkarskiej bitwy.

Grunwald Chełmek – Janina Libiąż, 1.12.12 g. 17.00
Hala widowiskowo-sportowa w Chełmku
ul. Krakowska 18
WSTĘP WOLNY!