Blog prowadzony przez mieszkańca Chełmka, Adama Nowaka, blog „Chełmeckie24 – wydarzenia sportowo – kulturalno – polityczne” bierze udział w tegorocznej edycji konkursu „Blog Roku 2011” organizowanego przez spółkę Onet pod patronatem Blog.pl.
Pierwszym etapem było zgłoszenie i selekcja blogów. Blog Chełmeckie.24 został zgłoszony i przyjęty do konkursu w kategorii „Blogi społeczno-polityczne”. Kolejnym etapem konkursu jest głosowanie czytelników blogów. Na tym etapie potrzebne będzie wsparcie czytelników Chełmeckie24, chelmek.info i mieszkańców Chełmka. W tym etapie liczą się głosy SMS.

Aby zagłosować, wystarczy wysłać sms’a pod numer:

7122

o treści:

C00038

Koszt sms’a 1zł + VAT. Dochód z SMS’ów zostanie przekazany na cele charytatywne – na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Gorąco namawiamy czytelników do oddania głosu

By admin

3 thoughts on “Chelmeckie24 blogiem roku?”
  1. Wiadomym jest, że przebicie się przez gąszcz ogólnokrajowych blogów będzie trudne dla prowicjonalnego bloga wg. mnie wręcz niemożliwe – ale już napisałem na moim blogu— jak mawiał trener Górski ” Dopóki piłka w grze”? Osobiście dzięki za wsparcie….
    ps. ESM-sowe głosowanie odbędzie się w dniach 12-19 stycznia, a chełmeckie24 ma przydzielony identyfikator potrzebny przy głosowania : COOO38

  2. Blog w swojej tematyce aktualnie jest na 17 miejscu w Polsce i pnie się w górę bo jeszcze dobę
    temu był na 45-tym…

  3. Blok od kilku dnui utrzymuje się w pierwszej dwudziestce w Polsce w kategorii blogów „Społeczno-politycznych”. Zakończenie głosowania jutro tj. 19 stycznia godz.12.oo. Mnie satysfakcjonuje 10 miejsce – reszta to będzie dla mnie umiarkowana przegrana. Chociaż jak popatrzeć na ogólnokrajowe blogi, które chelmeckie24 wyprzedza to nie nieżle….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *