Kategorie
Aktualności z Chełmka Sport w Chełmku

Zawodnik UKS w kadrze juniorów

Wojciech Żydzik w kadrze juniorów
Wojciech Żydzik w kadrze juniorów

Jak podaje na swojej stronie Polski Związek Piłki Ręcznej trener Jacek Okpisz powołał do reprezentacji Polski Juniorów w piłce ręcznej między innymi zawodnika UKS Siódemki Chełmek Wojciecha Żydzika na międzynarodowy turniej, który odbędzie się w dniach 2-4 kwietnia 2010 r. w Jablońcu (Czechy).

Należało by w tym miejscu zaznaczyć, że Wojtek jest od kilkunastu lat pierwszym zawodnikiem z Chełmka, który na arenach sportowych reprezentuje Polskę. W tym roku odbywają się Mistrzostwa Europy juniorów w piłce ręcznej i prawdopodobnie ma on szansę reprezentować tam Polskę z orzełkiem na piersi.

Przypomnieć należy również fakt, że to temu zawodnikowi władze miejskie pismem z dnia 15 grudnia 2009 roku odmówiły przyznania stypendium sportowego.

7 odpowiedzi na “Zawodnik UKS w kadrze juniorów”

Ciekawe, kiedy AS (czy tam Walet, już sam nie wiem), przylezie się z nim fotografować. Gratuluję Wojtek i życzę sukcesów w Czechach.

W sumie to Wojtek już gra w tej kadrze ponad rok z tego co wiem. W dodatku jest w SMS Gdańsk a to też jest coś. Nie rozumiem zachowania władz.

No cóż to mój wnuk !!! – Podejrzewam , że półfinały MP JM odbędą się w Chełmku po wygraniu ćwierćfinałów w Mielcu !! i wówczas hala sportowa będzie „pękała w szwach” tak jak podczas MP w poprzednim roku…….

Brawo władze Chełmka. Ciekawe czyim pociotkiem należy być aby dostać stypendium. Siatkarkom się nie należy piłkarzom ręcznym też nie pewnie tylko piłkarze nożni są w Chełmku. No Panie Saternus wybory zweryfikują Pana poczynania. Głosy kibiców piłki nożnej to może być za mało!!!

Też jestem zdania, że w Chełmku pakuję się pieniądze w futbol, który stoi na kiepskim – to mało powiedziane – poziomie. Piłka ręczna jest, przynajmniej w tym momencie, na bardzo wysokim poziomie, obie drużyny siódemki będą grały o Mistrzostwo Polski…. a gdzie futboliści? To teraz niech ktoś zapyta szanowne władze jak dużo pieniędzy na rok zostało przeznaczonych na poszczególne kluby sportowe i jak przekłada się to na wyniki. Tragedia i prywata!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *