Znaleziona amfetamina
Znaleziona amfetamina

W dniu 21.06.2011 w Chełmku  policjanci zatrzymali  mieszkańca Chełmka,  podejrzanego o posiadanie narkotyków. Do zdarzenia doszło o godz. 09.50 na ul. Brzozowej  gdzie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej znanego im  31 – letniego mieszkańca Chełmka, który kierował samochodem marki Audi. Policjanci wiedzieli, że mężczyzna posiada aktualny zakaz kierowania za jazdę w stanie nietrzeźwym,  jedną sprawę o jazdę z zakazem ma w toku, co jednak nie przeszkodziło mu ponownie siąść za kierownicę. Podczas kontroli pojazdu w jednym ze schowków policjanci ujawnili saszetkę, w której znajdował się worek foliowy z białym proszkiem, 370 pustych woreczków zapinanych na strunę,  wagę elektroniczną oraz akcesoria do zażywania narkotyków. W związku z powyższym mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.  Po przeprowadzeniu badania testerem do narkotyków okazało się,  że biały proszek to amfetamina o wadze ok. 87g. Zatrzymany mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających i kolejny raz naruszenie zakazu sądowego. Policjanci zbierają także dowody świadczące o tym, że mężczyzna trudnił się rozprowadzaniem narkotyków. Za posiadanie narkotyków zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, tyle samo co za naruszenie zakazu sądowego.

By admin

3 thoughts on “Dealer zatrzymany”
  1. Jak mogliscie zlapac kogos za narkotyki?przeciez narkotyki sa szczesciem:)a jak nie wiecie co to szczescie to sie nie wpierd…cie w swiat narkotykow! i tak nie zlapiecie wszystkich,bo ćpać trzeba na wiadra,zycie bez ćpania jest nudne i szare;)

  2. Bardzo dobrze że wreszcie Policja wzięła się za tego degenerata powinni mu jeszcze dołożyć za to co swojej żonie zrobił bandyta jeden. Gratulacje dla Chełmeckiej Policji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *