Nasza firma wykonuje prace remontowo budowlane głównie na terenie takich miast jak Chełmek, Oświęcim, Libiąż, Chrzanów, Trzebinia, Bieruń i inne okoliczne miejscowości.

Przyjęcie zlecenia każdorazowo poprzedzone jest wstępną rozmową, wizytą oraz wykonaniem pomiarów na placu budowy (w miejscu remontu) w celu ustalenia zakresu prac oraz przygotowania kosztorysu robót.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas usług, dbając jednocześnie o interesy inwestora. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć techniki w procesie budowlanym sprawia, że usługę cechuje fachowość, dokładność i estetyka, a posiadane doświadczenie zarówno krajowe jak i zagraniczne gwarantuje naszym klientom pełną satysfakcję z wykonanych przez nas usług. Ponadto, podczas wykonywanych prac służymy swoją wiedzą i poradą.

Na rynku działamy od wielu lat. Nieustannie uzupełniamy wiedzę poprzez doskonalenie zawodowe. Korzystamy zarówno ze sprawdzonych rozwiązań jak i nowinek branżowych. W swojej pracy stosujemy natomiast tylko najwyższej jakości narzędzia i urządzenia co sprawia, że prace wykonywane są wykonywane sprawnie i w najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy
Firma DS Usługi Remontowo – Budowlane
http://www.dsbudowlane.pl
Tel. 506-166-719

Materiał sponsorowany

Tagi artykułu:

Usługi remontowe budowlane Chełmek Oświęcim Libiąż Chrzanów Trzebinia Bieruń gładzie malowanie panele dachy adaptacja poddaszy wykończenia wnętrz

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *