Nasza firma wykonuje prace remontowo budowlane głównie na terenie takich miast jak Chełmek, Oświęcim, Libiąż, Chrzanów, Trzebinia, Bieruń i inne okoliczne miejscowości.

Przyjęcie zlecenia każdorazowo poprzedzone jest wstępną rozmową, wizytą oraz wykonaniem pomiarów na placu budowy (w miejscu remontu) w celu ustalenia zakresu prac oraz przygotowania kosztorysu robót.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas usług, dbając jednocześnie o interesy inwestora. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć techniki w procesie budowlanym sprawia, że usługę cechuje fachowość, dokładność i estetyka, a posiadane doświadczenie zarówno krajowe jak i zagraniczne gwarantuje naszym klientom pełną satysfakcję z wykonanych przez nas usług. Ponadto, podczas wykonywanych prac służymy swoją wiedzą i poradą.

Na rynku działamy od wielu lat. Nieustannie uzupełniamy wiedzę poprzez doskonalenie zawodowe. Korzystamy zarówno ze sprawdzonych rozwiązań jak i nowinek branżowych. W swojej pracy stosujemy natomiast tylko najwyższej jakości narzędzia i urządzenia co sprawia, że prace wykonywane są wykonywane sprawnie i w najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy
Firma DS Usługi Remontowo – Budowlane
http://www.dsbudowlane.pl
Tel. 506-166-719

Materiał sponsorowany

Tagi artykułu:

Usługi remontowe budowlane Chełmek Oświęcim Libiąż Chrzanów Trzebinia Bieruń gładzie malowanie panele dachy adaptacja poddaszy wykończenia wnętrz