Rozbity w wypadku citroen. Fot. Kamil Szyjka FaktyOswiecim.pl
Rozbity w wypadku citroen. Fot. Kamil Szyjka FaktyOswiecim.pl

Na ulicy Krakowskiej w Bobrku, na odcinka niespełna kilkuset metrów doszło w sobotę w ciągu kilku godzin do dwóch zdarzeń drogowych. O obu pisaliśmy we wcześniejszych informacjach. Teraz przedstawiamy wersję wydarzeń podana przez oświęcimską policję. Policjanci z drogówki wstępnie ustalili, że kierująca citroenem C2 36-letnia mieszkanka Mętkowa na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka oplem corsą, prowadzonym przez 46-latkę z Libiąża.
– W wyniku wypadku poważnych obrażeń ciała doznała kierująca citroenem, która w stanie nieprzytomnym została przewieziona do szpitala. Ogólnych potłuczeń doznała jej ośmioletnia córka. Do szpitala trafiła również kobieta kierująca oplem i jej córka – mówi młodszy aspirant Małgorzata Jurecka, rzeczniczka komendanta powiatowego policji w Oświęcimiu.
Niecałe pięć godzin po porannym wypadku doszło do kolejnej kraksy. Tym razem ucierpiały samochody. A wszystko przez mieszkańca Chrzanowa, który swoją hondą civic najechał na tył forda mondeo, prowadzonego przez gorzowianina. Sprawcę policjanci ukarali 250-złotowym mandatem.

Materiał pochodzi ze strony:

fakty_logo_pionowe