Kolejne spotkanie z cyklu „Kino dla Kobiet” już 29 Maja o godzinie 18.00
Jak zawsze będzie dla Pań przygotowanych kilka atrakcji, m.in. degustacja wina przygotowana przez Reyon de noir Winiarnie na Małym Rynku w Oświęcimiu. Ponadto, przed seansem czeka na Panie wiele konkursów ze wspaniałymi nagrodami do wygrania. Odbędzie się również losowanie nagrody od firmy „Centrum Dietetyczne Natur House”. Wieczór zwieńczy wspaniała komedia „Casanova po przejściach” z Woodiem Allenem w roli głównej.
Bilety można już zakupić w kasie kina Planet Cinema !
Kasanowa po przejściachCasanova po przejściach. Właściciel antykwariatu, Murray Schwartz (Woody Allen), popada w problemy finansowe.
Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela, pracującego w kwiaciarni Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za pieniądze. Fioravante z oporami, ale zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi coraz większe zyski. Jednak pewnego dnia Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – nieszczęśliwą Avigal (Vanessa Paradis).
To spotkanie odmieni życie obojga raz na zawsze