Wynajmę, odstąpię elegancki kompletnie wyposażony klub muzyczny NISZA wraz z barem zlokalizowany w centrum Chełmka koło Oświęcimia.

Klub posiada trzy główne sale: bar, sala konsumpcyjna , parkiet taneczny, 2 toalety, kuchnie, zmywak zaplecze, magazyny, szatnia – całość o powierzchni około 400 m2.

Klub przystosowany do prowadzenia imprez muzycznych dyskotek koncertów wyposażony wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz DJ-ski jak i typowo okolicznościowych. Posiada jako jedyny klub w okolicy dużą scenę przez co było to jedyny klub w który możliwe było organizowanie koncertów.

Idealnie nadaje się pod pizzerie, małą restaurację ewentualnie podnajem innym podmiotą.

Lokal po generalnym remoncie opartym na produktach wysokiej jakości i całkowicie wyposażony w meble, rtv, agd, i akcesoria barowe. Dodatkowo: wentylacja, pełny monitoring, oświetlenie. Ogródek letni wraz z wyposażeniem takim jak parasolki, stoliki i krzesła.

Klub znajduje się przy główniej ulicy miasta Krakowskiej w piwnicach budynku z dużym parkingiem. Atrakcyjna lokalizacja ograniczała wydatki na ogrzewanie zimą a latem zapewniała wystarczający chłód aby nie korzystać z klimatyzacji. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Odstępne lokalu wraz z kompletnym wyposażeniem to 110 tyś zł, brutto cena niezwykle okazyjna, kilkukrotnie niższa od wartości nakładów poczynionych na przystosowanie obiektu !!!!

Ewentualnie wynajmę w kwocie 3 tyś zł brutto/miesiąc gdzie otrzymują państwo w pełni wyposażony lokal nie wymagający żadnego wkładu finansowego zapewniający start od zaraz.

Zapraszam do oglądnięcia istnieje również możliwość współpracy, wynajęcie części klubu pod pizzerię lub inną gastronomie. Oczywiście pomieszczenia tak samo nadają się na magazyny lub innego rodzaju działalność.

Więcej info pod nr tel 512 579 545

/Materiał sponsorowany/