Kategorie
Aktualności z Chełmka

Komendant trafił z Chełmka do Brzeszcz

W dniu 27.07.2012 Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu insp. Janusz Barcik na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Brzeszczach uroczyście wprowadził podinsp. Piotra Grabowskiego. który do tej pory pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Chełmku.

Podinsp. Piotr Grabowski ma 44 lata z wykształcenia jest politologiem. Służbę w Policji pełni od 1990 roku. Najpierw służył w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, natomiast w roku 2006 został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Chełmku.

W dniu 27.07.2012 Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Chełmku asp. szt. Grzegorzowi Czardyban, do czasu wyboru nowego komendanta, który nastąpi w drodze konkursu.

 
 

2 odpowiedzi na “Komendant trafił z Chełmka do Brzeszcz”

No to może trochę tej „niechlubnej” historii. Pełniłem obowiązki komendanta milicji /wówczas/ w randze sierżanta sztabowego na poczatku lat 80-tych w Chełmku. Oprócz mnie było 5 milicjantów, a w porywach 6-ciu. Liczba mieszkańców gminy byla większa – no i były potężne zakłady obuwnicze, Technoskór, kilka duzych hoteli robotniczych i politycznie trudne czasy. Teraz komisariat liczy podobno dobrze ponad 20 osób, sekretarka, no i komendant w stopniu „na nasze” majora. Tyle historia i obecne realia. Gratuluję panu podinspektorowi awansu, bo w koncy gmina Brzeszcze to większe wezwanie. POWODZENIA…

Na zdjęciu widzę panią burmistrz Jankowską – to również jakaś historia bo wlaśnie od jej babci Górowej brałem codziennie 2 litry mleka prosto od krowy :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *