Live Rock Show w Niszy
Live Rock Show w Niszy

21.05 w piątek Live Rock Show w Niszy.  TOURETTE, SNAKEGARDEN i TRICK. Wstęp free Start 21.00.

Snakegaren – (Sławek SUMski i Krzysiek Turek) to projekt, na który zdecydowaliśmy się bo chcieliśmy grać siebie, to co czujemy, nie pod czyjeś dyktando. Projekt istnieje dwa lata, lecz nazwę SNAKEGARDEN oficjalnie przyjął po rozpadzie poprzedniego składu czyli po ostatnim koncercie w lutym 2009 roku. Do składu dołącza Grzegorz Plisz, a w listopadzie 2009 Piotr Nowoświatłowski. Wtedy zaczyna się nowy czas dla zespołu, dzięki czemu znów będziecie mogli nas zobaczyć na koncertach. Gatunek: Rock, miasto rodzinne: Kraków.

Tourette – Mocny rock, mocny tekst, mocny przypieprz. Członkowie: Adam Kita – teksty, wokal, gitara Michał Wójcik – gitara Paweł PtaQ Ptasznik – gitara Leszek Zygłowicz – bas Kuba Pałka – bębny Gatunek: garage rock, miasto rodzinne: Kraków.

Trick – Pochodzi z Oświęcimia, rozpoczął swą karierę dzięki splotowi wydarzeń, które połączyły kilku ludzi szukających swojej muzycznej drogi. Pewnego zimowego wieczora Sebastian i Robert odwiedzili Mateusza – w Chełmku, gdzie znajdowała się pierwsza sala prób TRICKa. „Umówiliśmy się u niego w garażu i zaczęliśmy grać” – mówi Sebastian, „skład grupy na przestrzeni czasu zmieniał się, m.in. odszedł basista, wtedy Sławek zajął jego miejsce. Zmieniali się także wokaliści. Od roku gramy w stałym składzie: Piotr Kołodziej z Woli – wokalista, autor zdecydowanej większości teksów; Mateusz Siwy Paliwoda z Chełmka – perkusja; Sławek Błaszak z Oświęcimia – bas, Robert Robo Pawłowski z Bielska-Białej – gitara rytmiczna i Sebastian Seba Wróbel z Oświęcimia – gitara prowadząca”. Gatunek: Rock, miasto rodzinne: Oświęcim.