Jan Franczyk. Źródło: archiwum oswiecimskie24.pl
Jan Franczyk. Źródło: archiwum oswiecimskie24.pl

„Pan już tu nie pracuje” miał usłyszeć Jan Franczyk, lekarz z Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Chełmku, gdy złożył rezygnację z funkcji dyrektora ds. lecznictwa w chełmeckiej przychodni. Nieoficjalnie mówi się o konflikcie pomiędzy dyrekcją placówki po tym jak do SGZOZ przyszedł nowy dyrektor. Mieszkańcy są oburzeni takim rozwojem sprawy i walczą o swojego lekarza. W mieście pojawiły się niepokojące informacje o zwolnieniach w placówce medycznej…. czytaj dalej materiał oświęcimskie24.pl

By admin

3 thoughts on “Konflikt dyrekcji SGZOZ z lekarzami”
 1. To jest konflikt Burmistrza Chełmka z lekarzami. Chce im dokopać, może leczy swoje kompleksy? Może czas by mu podziękować za służbę za potężną kasę w biednej gminie.

 2. czas na prywatyzację w służbie zdrowia
  ilośc przyjętych pacjentów będzie się równała z kwotą na jaki został podpisany kontrakt z nfz..może wtedy otworzą się oczy skąd się biorą tak odległe terminy wizyt albo to że Josef przyjmuje tylko 30 os. dziennie: godzin ma siedzieć dziennie 8 (zakładam) a limit roczny ma taki że wystarcza tylko na tak niewielką ilość pacjentów…
  mogę tylko powiedzieć na jego minus że sporadycznie daje pacjentom skierowania na badania… a przeciez wszędzie promuje się PROFILAKTYKĘ!! co najmniej raz w roku pacjent powinien dostać skierowanie na badania – mocz, morfologia, ob w raz z upływającymi latkami pacjentów – cukier, cholesterol, żelazo, potas itp. bez badań ciężko stwierdzić dlaczego ktoś ma nerwicę serca, zylaki albo wypadają mu włosy…każdy chce sie czuć komfortowo – chodzi po to do lekarza żeby się wyleczyć albo uspokoić a jak ma zrobione badania to moze popracować nad swoją głową.

 3. Z tego widać, że grupa trzymająca władzę w Chełmku przygotowuje się do przejęcia przez siebie majątku publicznego. Będzie to się zwało prywatyzacją służby zdrowia. Scenariusz jest taki: najpierw należy usunąć starych doświadczonych lekarzy aby nie stali im na drodze i przypadkiem nie “podskakiwali”. Później przyjmie się nowych, którzy nie będą mieli nic do powiedzenia a jeszcze później wszystko potoczy się wg. starego sprawdzonego scenariusza Platformy Oszustów. Dlatego mieszkańcy Chełmka i okolic winni jak najwcześniej byłemu pezetperowcowi Saternusowi kopnąć w tą część ciała skąd mu nogi wyrastają.
  Macie teraz okazje pokazać jemu w tych parlamentarnych wyborach co o nim myślicie. Cwaniak zadłużył gminę a teraz usiłuje się zamelinować w Parlamencie na Wiejskiej licząc na kolejne koryto. Nie pozwólcie się sobą manipulować. Zarazem brońcie swoich lekarzy!.
  Zarazem zapamiętajcie, że polityka to spór patriotów z karierowiczami. Saternus jeśli prześledzicie jego życiorys nie jest patriota a tylko zwykłym pezetperowskim KARIEROWICZEM.
  Osobiście dzisiaj wieczorem udaję się na osiedle i wszyskie plakaty Saternusa delikatnie popryskam walerianą aby z okolicy zapach waleriany ściagnął wszyskie koty aby go mogły dokładnie obsikać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *