Ktoś skatował psa i wyrzucił go na śmietnikPolicja szuka sprawcy, który skatował psa. Prawie martwe zwierzę, zapakowane w worek, leżało w kontenerze na śmieci przy ulicy 11 Listopada. O zdarzeniu zostaliśmy poinformowali telefoniczne przez mieszkańca Chełmka, który wyrzucając śmieci zauważył worek. W worku znajdował się pies z ranami głowy, nie dawał oznak życia – informuje Małgorzata Jurecka, rzeczniczka prasowa oświęcimskiej policji. Na miejscu zjawili się nie tylko policjanci, ale również weterynarz, który stwierdził, że zwierzę jest w stanie agonalnym. Posiadało poważne obrażenia głowy, zadane najprawdopodobniej tępym narzędziem i jest skrajnie wychodzone. Lekarz zdecydował się je uśpić.

– Przeprowadziliśmy oględziny miejsca zdarzenia. Pies, który padł ofiarą pobicia był rasy mieszanej, miał kremową sierść i około 4, 5 lat – dodaje Małgorzata Jurecka.

źródło: Przełom

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, bądź okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty z policjantami z Komisariatu Policji w Chełmku lub telefonicznie pod nr tel. 33 846 17 77 lub numer alarmowy 997. Policja zapewnia anonimowość.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *