W poniedziałek 22 października odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej kobiet. O godzinie 9:00 wstawiły się następujące drużyny: Powiatowy Zespół nr 1 z Oświęcimia, Powiatowy Zespół nr 2 z Oświęcimia, Powiatowy Zespół nr 11 z Kęt oraz gospodarz imprezy – Powiatowy Zespół nr 8.

Zawody odbyły się w systemie każdy z każdym. Zawody rozpoczął mecz między PZ nr 1 „Konar”, a PZ nr 11 „Wyspiański”. Zwyciężyła drużyna z Konara. Kolejny męcz rozegrany został między Powiatową „8”, a Powiatową „2”.

W skład reprezentacji Kilińskiego wchodziły: Jolanta Janoszka, Nina Kowalik, Natalia Stanclik, Agnieszka Borys, Justyna Mańkut, Katarzyna Kozłowska, Paulina Kulas oraz w bramce stanęła Monika Kopeć, która zadziwiła wszystkich swoją skutecznością, mimo, że na tej pozycji znalazła się po raz pierwszy. Niestety mecz zakończył się niekorzystnym dla gospodarzy wynikiem.

Ostatni mecz toczył się między Wyspianem a Chemikiem. Po zaciekłej walce wygrały dziewczęta z Chemika i uplasowały się na 2 drugiej pozycji. Pierwsze miejsce zdobył Konarski, po zostawieniu swoich rywali daleko w tyle. Końcowa klasyfikacja Licealiady w piłce ręcznej kobiet przedstawia się następująco:

  1. miejsce – Powiatowy Zespół nr 1
  2. miejsce – Powiatowy Zespół nr 2
  3. miejsce – Powiatowy Zespół nr 11
  4. miejsce – Powiatowy Zespół nr 8.

Drugi dzień powiatowych rozgrywek w piłce ręcznej należał do panów. O godzinie 9 rano rozpoczęto rozgrywki pomiędzy szkołami: PZ nr 10, PZ 1, Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, i gospodarz imprezy – Powiatowy Zespół nr 8 z Chełmka.

System był pucharowy, po losowaniu w pierwszym meczu wzięli udział zespoły Powiatowej „8” i „1”. Chłopcy z Chełmka z dużą przewagą wygrali mecz i przeszli do finału.

W drugim meczu zmierzyły się drużyny Salezjan i Powiatowy Zespół nr 10. Do finału przeszła drużyna Salezjan.

Bój o 3 miejsce stoczyli chłopcy z PZ 1 i PZ 10. Po ciężkiej walce wygrała drużyna Powiatowego Zespołu nr 1 i uplasowała się na trzeciej pozycji.

W finałowy mecz Powiatowa „Ósemka” zwyciężyła Salezjan w wielkim stylu z przewagą 20 bramek nad przeciwnikiem.

W skład zwycięskiej reprezentacji wchodzili: Rogaczewski Patryk – kapitan, Kowal Daniel, Fidyt Jakub, Łapiński Patryk, Szlęzak Kacper, Żydzik Wojciech, Giza Daniel, Wilczak Krystian, Kozubek Piotr, Piotrowski Rafał, Adamczyk Adrian, Korczyk Michał.

W środę, 24 października, w hali Powiatowego Zespołu nr 8 SZiO w Chełmku, odbyły się kolejne zawody Gimnazjady. Tym razem w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nich drużyny z Chełmku, Rajska, Osieka i Witkowic.

Wszystkie te zespoły weszły do finału.