W najbliższy piątek (9 grudnia 2011 r.) startuje HIGH SCHOOL PROMO VOL. 3. Tym razem nie będzie to jednak zwykłe wydarzenie. W ten piątek bawimy się pod szyldem MATURZYŚCI DLA KUBUSIA. Okażcie swoje wielkie serca Kubusiowi i bawcie się dla niego.
Załoga Klubu Układ już po raz kolejny postanowiła pokazać, że zawsze można na nią liczyć i pomaga tym, którzy tego potrzebują najbardziej. Wszyscy jednomyślnie zgodzili się przekazać równowartość swojej piątkowej dniówki na leczenie chłopca. W piątek także cały utarg z wejścia zostanie oddany na leczenie KUBUSIA STACHURY (www.kubastachura.pl).
Wy też możecie pomóc Kubusiowi. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze na leczenie Kubusia.
Pamiętajcie także, że tradycyjnie maturzyści z Kartami Mocy do godz. 23:00 wchodzą za free! Osoby, które jeszcze nie posiadają Kart Maturzysty, nadal mogą odebrać je na wejściu. A warto je mieć! Zbierając pieczątki w każdy piątek, maturzyści zwiększają swoje szanse na udział w BALU PRZEDMATURALNYM z nagrodą główną – kursem na prawko!
Z konsoli znowu posypią się upominki od J&B – całe mnóstwo gadżetów oraz butelki whisky! Dodatkowo do wygrania czteropak Red Bulla. Przy wyjściu ponownie czekać będzie 200 puszek Pepsi. Jak co miesiąc, odbędzie się także konkurs na największą kupę maturzystów z danej szkoły – ZBIERZ SIĘ DO KUPY! Tradycyjnie do wygrania kega piwa!
Wstęp od 18-go roku życia.