Kategorie
Aktualności z Chełmka

MZK stracił cierpliwość. Zmiany w linii 32.

W dniu 23 stycznia 2012 roku MZK Sp. z o.o. – oświęcimski przewoźnik autobusowy, jeżdżący między innymi linią 32 do i z Chełmka stracił cierpliwość. Ze względu na fatalny stan dróg w Chełmku od dnia 25 stycznia 2012 roku zmienia trasę przejazdu aby uniknąć na trasie część chełmeckich dróg nienadających się do jeżdżenia. Komunikat MZK w niezmienionej treści poniżej.

W związku z fatalnym stanem remontowanej ulicy Jagiellońskiej w Chełmku od dnia 25.01.2012r. autobusy linii 32 kursowały będą do i z Oświęcimia ulicami: Oświęcimską, Mieszka I, Chrobrego w obu kierunkach.

Kursy linii 32 o godz. 5.50, 6.55, 13.00, 14.30 i 16.10 z Chełmka w kierunku Oświęcimia przejadą ulicami: Mickiewicza, Krasińskiego, Jaworznicką, Mickiewicza do Piastowskiej. Natomiast kursy 13.45 i 15.30 z Oświęcimia do Chełmka wykonują przejazd w/w ulicami lecz w odwrotnej kolejności.

Niestety, osoby mieszkające przy fatalnych chełmeckich drogach nie mają możliwości zmiany swoich tras i nadal zmuszeni są do niszczenia zawieszenia w swoich samochodach.

3 odpowiedzi na “MZK stracił cierpliwość. Zmiany w linii 32.”

Ileż można czekać na tą drogę ?! Najlepiej rozkopać całą ulicę i nic nie robić ! Rozumiem jeszcze gdyby były mrozy -20 albo -30 ale mamy bardzo ciepłą zimę i spokojnie można byłoby zrobić chociaż część nawierzchni . Towarzysze, rodacy – kupujcie Jeepy .

Pan Burmistrz podobno bedzie woził na taczkach każdego, kto chce przebrnąć przez nasze piękne ulice do autobusów. Chyba że my go powieziemy?

Ni i tu pojawia się problem bo podobno mnie li robić tamtędy tymczasową przeprawa na drugą stronę prze rzekę Przemsza na czas budowy mostu na głównej drodze czyli bodajże Śląskiej. Ale oczywiście nici z tego bo mieszkańcy się nie zgodzą i tak w kółko będzie. A gdzieś trzeba zrobić tą przeprawę. to tyle jeśli chodzi o tą kwestie. Mroźne noce i dnie już na stały więc mają wymówkę by na razie nie ruszać tej ulicy. Ale jak wiemy podobnie było na ulicy Mickiewicza. Ciągle nowości można wziąć pod lupę tą ulicę na największe forum internetowe . Tam właśnie rozpatruje się wszystkie za i przeciw, a także czemu się nic nie rusza w tej kwestii. Miejmy nadzieje że Oświęcimska a ona ma być w następnej kolejności do remontu będzie szła żwawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *