Koniec października upłynął nam na szkolnej imprezie Halloween – Samorząd Uczniowski przygotował szkolne obchody tego dnia – było nastrojowo, zabawnie, strasznie, muzycznie, na pewno ciekawie. Konkursy i oprawa muzyczna świetnie wpisały się w całą zabawę. Zespół muzyczny, który tworzą uczniowie Technikum Informatycznego naszej szkoły w składzie: Krzysiek Krysta (gitara), Maciek Krysta (bas), Dawid Miłoń (wokal) i Robert Jędras (perkusja) – zyskał uznanie wszystkich uczniów i nauczycieli. Chłopcy są bardzo dobrzy w tym, co robią, więc na pewno będziemy namawiać ich do zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców.

Listopad rozpoczął się wyróżnieniem dla Dagmary Linowskiej, uczennicy klasy II Technikum.

Dagmara została laureatką IV Wojewódzkiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego zatytułowanego „Jesienne drzewo”.

Organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie.

Praca Dagmary została dostrzeżona wśród blisko 500 prac nadesłanych na konkurs w przeważającej części przez uczniów krakowskich szkół.

Po raz kolejny byliśmy współorganizatorem Biegu Niepodległości.

XXVI edycja odbyła się w tym roku 9 listopada w Parku Rodzinnym w Chełmku. Bieg przyniósł nam kolejne udane rozstrzygnięcia.

Staszek Mańkut z klasy IV Technikum zdobył drugie miejsce w kategorii męskiej szkół ponadgimnazjalnych.

Marlena Niewitała z klasy III LO może pochwalić się trzecim miejscem w tej samej kategorii wśród kobiet.

Święto Odzyskania Niepodległości uczciliśmy 12 listopada biesiadą patriotyczną.

Podkreślając uroczystym strojem rangę tego święta pokazaliśmy, że ten radosny dzień może nas jednoczyć we wspólnym, patriotycznym śpiewie.

Mocno zabrzmiały pieśni legionowe, wykonane przez uczniów klas technikum.

Krąg, utworzony przez szkolną społeczność, był pięknym świadectwem dojrzałego patriotyzmu i poczucia narodowej tożsamości.

Miniony tydzień zakończył się kolejnym sukcesem sportowym.

W piątek 16 listopada rozegraliśmy mecz siatkówki z Powiatowym Zespołem nr 6 i dzięki zwycięstwu weszliśmy do rozgrywek powiatowych.

Opracowały: Anna Filipecka-Legut, Anna Ciepiela-Babińska