Kategorie
Aktualności z Chełmka

Nowa dyrektor SGZOZ

W poniedziałek 2 stycznia 2012 roku w chełmeckim SGZOZ rozpoczęła pracę dyrektorka ośrodka zdrowia – Bernadeta Weidemann-Nimptsch. Dyrektorka z wykształcenia jest lekarzem pediatrą. Ukończyła także zarządzanie.
Po złożeniu rezygnacji przez pełniącego obowiązki dyrektora SGZOZ, został ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora placówki. W konkursie na stanowisko dyrektora Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej (SGZOZ) w Chełmku wystartowało dziewięciu kandydatów.
Najwięcej punktów otrzymała pochodząca z Katowic Bernadeta Weidemann-Nimptsch. Ukończyła ona Śląską Akademię Medyczną. Przez dziesięć lat pracowała jako lekarz pediatra w katowickim ZOZie. Później w firmie żywieniowo-farmaceutycznej. Następnie prowadziła szkolenia z zakresu komunikacji i zarządzania.

5 odpowiedzi na “Nowa dyrektor SGZOZ”

Gratulacje dla Pani Dyrektor. Czeka Panią cieżkie zadanie. Z jednej strony niomylny burmistrz a z drugiej jego familia i kolesie. Do tego oczekiwania wielkie pacjentów. Chyba się Pani łatwo nie podda dyktatowi.

Mam nadzieję,że ta kobieta zrobi wreszcie porządek i pozwalnia wszystkich protestujących działaczy.Doktor – były dyrektor ds.lecznictwa leczył przez ostatnie 20 lat b.chorego emeryta i nagle dzisiaj stwierdził mając przed oczami jego legitymacje ZUS,że go to nic nie interesuje i przybił sławną już pieczątkę.Następna – pielęgniarka patrząc na nią można dojść do wniosku ,że powinna już mieć ogromnie doświadczenie w zawodzie i umieć pobierać krew i robić zastrzyki – a tu niespodzianka nie tylko że tego nie potrafi ( po jej wkłuciach pozostają ogromne sińce ,opuchlizna , przerywa żyły i zostawia pacjenta z lejącą się krwią ) to jeszcze obraża ludzi i odgraża się im (straszy).Mając syna na stanowisku w starostwie powinna posiadać choć odrobinę dobrych manier.

Eol masz rację ta pani już dawno powinna pożegnac się z pracą. Niewiele umie tylko siać zamęt potrafi. Lubi też wojować z doktorami a my pacjenci cierpimy na tym.

co do says? jeżeli mieliście z p. pielęgniarką TAKIE problemy, trzeba było iść do ówczesnego dyrektora , ludzie przestańcie pisać na forach,(chociaż też jest to potrzebne nawet bardzo) nie bójcie się informować ich przełożonych…a jak straszyła to ją też postraszcie…

pacjent ma 100% racji ludzie zgłaszajcie wszelkie przejawy chamstwa .Poprawicie w ten prosty sposób jakość świadczonych usług w naszej przychodni. Przecież ci ludzie ( lekarze i pielęgniarki ) pracują z ludźmi chorymi i b. często starszymi, niech się w końcu zaczną zachowywać kulturalnie i profesjonalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *