Chełmek.infoSzanowni Państwo, pragniemy zaprezentować Państwu nową szatę graficzną Chełmek.info. Przez najbliższe dni będą następować jeszcze drobne zmiany. Jeśli przy okazji zmian pojawią się jakieś utrudnienia, to z góry przepraszamy.

W tej chwili nastąpiła również zmiana zasad dodawania komentarzy. Od tej chwili komentarze nie będą oczekiwać już na akceptację przez moderatora. Będą publikowane i widoczne natychmiast przez wszystkich. Robimy to, aby nikt nie posądzał Nas o moderowanie dyskusji i usuwanie nieżyczliwych komentarzy. Niesie to jednak pewne zagrożenie – najprawdopodobniej pojawi się trochę spamu w komentarzach. Potrzebujemy kilku-kilkunastu dni aby wyregulować filtr antyspamowy, więc prosimy o cierpliwość jeśli nie wyłapiemy całego spamu natychmiast.

Aby komentować bez oczekiwania na moderację komentarza, komentujący musi posiadać minimum 1 zaakceptowany komentarz, dlatego prosimy o używanie jednego nick’u przy komentarzach. Aby nikt się nie podszywał pod autorów, każdy komentarz potwierdza się adresem e-mail. Adres e-mail może być „fałszywy”, służy on wyłącznie jako niby „hasło” do potwierdzania komentarzy. Cóż, taka jest polityka WordPress – platformy na której stoi Chełmek.info.

Prosimy również o komentarze i sugestie. Ciekawi jesteśmy Państwa zdania, w którą stronę ma zmierzać Chełmek.info.

Pozdrawiamy,

Redakcja Chełmek.info
/ciągle większa osobowo,
wciąż czekająca na innych/