Ogłoszenia wyborcze w Chełmku
Ogłoszenia wyborcze w Chełmku


Kandydowanie bez ogłoszeń wyborczych jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie co robimy!” – tak można sparafrazować powiedzenie Stuarta Hendersona, który wypowiadał się o reklamie.
Szanowni Kandydaci,

Pragniemy wam zaproponować nasze miejsca reklamowe na łamach portalu informacyjnego gminy Chełmek www.chelmek.info na potrzeby ogłoszeń wyborczych.

Powyższy cytat Stuarta Hendersona posłuży nam za punkt wyjścia do oferty kierowanej bezpośrednio do Państwa – kandydatów. Chełmek to prężnie rozwijające się miasto, pełne młodych ludzi, dobrze sytuowanych. Niestety w ciągu kilku ostatnich lat z żywego miasta stał się wyłącznie sypialnią dla mieszkańców. Mieszkańcy najczęściej pracują poza miastem, poza powiatem. Ich fizyczna nieobecność sprawia, że rozwój chełmek.info stał się możliwy. Mieszkańcy głodni wiedzy o swoim mieście bardzo chętnie nas odwiedzają. Jest to również świetne miejsce aby kandydaci mogli przedstawić się mieszkańcom gminy. Do tego właśnie celu przeznaczone są miejsca na ogłoszenia, które pragniemy Państwu zaproponować.

70% ruchu notujemy w godzinach 9.00-15.00 co świadczy o tym, że większość czytelników to osoby pracujące (niestety, ludzie mają w zwyczaju przeglądać internet w godzinach pracy). Jedna osoba spędza średnio osiem minut przeglądając portal. Znaczy to tyle, że przez osiem minut oddziałuje na czytelnika Państwa ogłoszenie – tego wyniku nie osiągną Państwo nigdzie indziej.

Dostępne jest standardowo kilka miejsc reklamowych. Przedstawiamy je poniżej, opisując je i podając ceny tygodniowej emisji:

Reklama 500×90 pikseli obok logo chelmek.info. Podany rozmiar jest rozmiarem maksymalnym. Jeśli posiadają Państwo inne, mniejsze kreacje również można je umieścić. Koszt emisji tygodniowej reklamy to 300,00 zł netto dla osoby bądź 500,00 zł netto dla komitetu.

Reklama 300×300 pikseli w prawej kolumnie. Szerokość 300 pikseli musi być zachowana. Wysokość jest wysokością maksymalną przy tej cenie. Koszt emisji tygodniowej reklamy to 250,00 zł netto dla osoby bądź 400,00 zł netto dla komitetu.

Reklama 300×250 pikseli w prawej kolumnie. Szerokość 300 pikseli musi być zachowana. Wysokość 250 pikseli jest wysokością maksymalną przy tej cenie. Koszt emisji tygodniowej reklamy to 200,00 zł netto dla osoby bądź 350,00 zł netto dla komitetu.

Reklama 165×165 pikseli w prawej kolumnie. Szerokość kreacji jest stała i wynosi 165 pikseli. Wysokość maksymalna to 200 pikseli. Koszt emisji tygodniowej kreacji to 50,00 zł dla osoby bądź 100,00 zł dla komitetu.

Reklama 120×600 pikseli w prawej kolumnie. Szerokość kreacji 120 pikseli jest szerokością stałą. Wysokość 600 pikseli może być modyfikowana. Koszt emisji tygodniowej to 100,00 zł dla osoby bądź 200,00 zł dla komitetu.

Materiał sponsorowany ze zdjęciem 295x200px. Oferujemy możliwość publikacji materiałów wyborczych. W materiałach nie może być linków do stron zewnętrznych i muszą być podpisane. Koszt emisji materiału wyborczego to 200,00 zł netto dla osoby i 300,00 zł netto dla komitetu. Materiał będzie na pierwszym miejscu na stronie przez 72h.

Wyłączność. Można również wykupić wyłączność miejsc reklamowych. Oznacza to, że będą tam emitowane wyłącznie ogłoszenia nadesłane przez komitet wykupujący wyłączność. Koszt wyłączności to 2.000,00 netto. W przypadku wykupienia wyłączności, ceny powyższych bloków reklamowych zostają obniżone o 10%. Śpiesz się, bądź pierwszy!

Rezerwacja. Zarezerwuj miejsce reklamowe już dziś. Koszt rezerwacji miejsca reklamowego wynosi 10% jego wartości za 7 dni rezerwacji. Śpiesz się, nie daj się podkupić!

Wszystkie bloki reklamowe publikowane są na każdej stronie i podstronie portalu. Przedstawiono je również graficznie na dole tej strony. Realizujemy również nietypowe zlecenia – zarówno co do formy jak i treści reklam. W przypadku wynajęcia kilku miejsc reklamowych (np. banner + artykuł) przewidziane znaczące zniżki.

W celu podjęcia rozmowy o reklamie w portalu Chełmek.info prosimy skontaktować się mailowo pod adresem: chelmek.info@gmial.com

Możliwe jest również przygotowanie kreacji do publikacji. W tym celu również prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy!