Orlik w Chełmku imienia Łukasza Hobory
Orlik w Chełmku imienia Łukasza Hobory

W dniu 1 czerwca 2010 roku odbyła się uroczystość nadania kompleksowi boisk sportowych „Orlik” przy ul. Marszałka Piłsudskiego w Chełmku imienia Łukasza Hobory. Inicjatywa Dyrekcji Samorządowego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego  nr 2 w Chełmku i władz samorządowych uhonorowała życiową postawę tragicznie zmarłego Łukasza Hoborę. Łukasz był znanym i lubianym pedagogiem w Zespole  Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Chełmku. Pełnił funkcję trenera piłki nożnej grup młodzieżowych oraz czynnego zawodnika w „KS” Chełmek.

Swoją postawą i stosowanymi metodami wychowawczymi wywierał wielki wpływ na swoich podopiecznych. Jego ciężka praca niejednokrotnie spotykała się  z odzewem w postaci różnych nagród i wyróżnień, a także sukcesów na płaszczyźnie sportowej. Nadanie imienia tak wartościowej i zasłużonej osoby, znacznie podniesie rangę obiektu oraz przyczyni się do krzewienia wśród młodzieży wartości, którym hołdował Łukasz.

By admin

3 thoughts on “Orlik Ł. Hobory”
  1. Jestem mile zaskoczony tą inicjatywą,popieram całym sercem.W Chełmku możemy mieć także,znane wyłącznie nam autorytety.

  2. Najdziwniejsze w tym jest to, że gdyby nie ten wypadek w życiu by na to nie wpadli ;/ Gratuluje pomysłu

  3. Znałem chłopaka od małego – no i proszę!!!!! – takiego zaszczytu jak Łukasz – chyba nikt z aktualonie zyjących nie dostąpi – i dobrze…….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *