Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku prowadzą czynności w sprawie 31 – letniej mieszkanki Chełmka, która w stanie nietrzeźwym opiekowała się trójką swoich dzieci.

Do zdarzenia doszło w dniu 08.06.2013 około godziny 11.30 kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kobiety, która jest pod wpływem alkoholu, a prawdopodobnie ma pod opieką swoje małoletnie dzieci. Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres gdzie zastali 31 – letnią kobietę oraz jej dzieci w wieku 5, 7 i 8 lat. Funkcjonariusze poddali matkę badaniu stanu trzeźwości, które wykazało – 1,17 promila alkoholu.

Dzieci zostały oddane pod opiekę babci, natomiast wobec kobiety wszczęto postępowanie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 160 par. 1 i 2 tj. narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia albo uszczerbku na zdrowiu dziecka nad którym miała obowiązek opieki, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

By admin

One thought on “Pijana matka z trójką dzieci”
  1. i co jej zrobili???nie raz przychodziła po dzieci do przedszkola pod wpływem..niby dzieci nie zaniedbane,uczą się dobrze….żal dzieci że muszą na to wszystko patrzeć!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *