Kategorie
Aktualności z Chełmka Ciemna Strona

Pijani rodzice zatrzymani

Pijani rodzice zatrzymani w Chełmku
Pijani rodzice zatrzymani w Chełmku

W dniu 24 czerwca 2011 roku (piątek) w Chełmku na ulicy  Topolowej policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Chełmka:
27  – letnią kobietę i jej 39 – letniego konkubenta, którzy sprawowali opiekę w stanie nietrzeźwym nad czwórką swoich dzieci. O zdarzeniu o godz. 17.00 Policję powiadomił Kurator Sądowy, który sprawdzał sytuację w rodzinie. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce gdzie potwierdzili,  iż w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego  znajduje się czwórka dzieci w wieku:  1 miesiąc, 4, 9 i 11 lat,  nad którymi opiekę sprawują nietrzeźwi rodzice. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości,  które wykazało u matki –  2,83 promila alkoholu, natomiast u ojca – 2,98 promila alkoholu.

W związku z powyższym  oboje zostali zatrzymani jako podejrzani  o popełnienie przestępstwa z art. 160 par. 2 Kodeksu Karnego tj. narażenie życia i zdrowia dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto za powyższy czyn sąd rodzinny może ograniczyć lub nawet pozbawić ich praw do dzieci. Dziećmi zaopiekowała się rodzina.

2 odpowiedzi na “Pijani rodzice zatrzymani”

ale kicha ciekaw co teraz ta sąsiadka sobie myśli. Jak w ogóle może policja wejść do mieszkania i sprawdzać trzeźwość tylko sąsiedzi są tacy upier…..

i tak realizuje się u nas opieka społeczna
samotnie wychowująca matka (zasiłek rodzinny + dodatki) i 4 dzieci z tym samym ojecem (co nalezy chwalić)
a my z mężem pracujemy oboje, mamy ślub i 2 dzieci a dochód na os. przekraza nam o 20 zł i nigdy zasiłku rodzinnego nie dostaniemy…tak się promuje w Polsce patologię..a te biedne dzieci nie mają pewnie żadnej radości w życiu i one przyniosą nam następne wielodzietne pokolenie bez szans..nie utrzymamy ich ani siebie – czas to zrozumieć!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *