KS ChełmekPiłkarze KS Chełmek rozegrali 18 lutego spotkanie sparingowe z B-klasową Wisłą Jankowice. Podopieczni Jacka Dobrowolskiego wygrali 5:2. Mecz rozgrywany został na nowo wybudowanym orliku w Chełmku. Z uwagi na rozmiary boiska, spotkanie rozgrywało po 7 zawodników dwie połowy po 40 minut każda. Jako pierwsi gola strzelili piłkarze z Jankowic o strzale Dużyka. Kolejne dwie bramki zdobyli Mleczko i Kulig. Dzięki tym strzałom Chełmek wyszedł na prowadzenie. Koziarz doprowadził do remisu. Następne trzy bramki zdobyli piłkarze z Chełmka doprowadzając ostatecznie do zwycięstwa 5:2. Kolejny sparing odbędzie się 25 lutego z Iskrą Brzezinka.