20 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji, pod współpratronatem Chelmek.Info odbył się koncert zespołu Leon Hendrix Band z młodszym bratem legendarnego Jimiego Hendrixa – Leonem Hendrixem na czele, który wystąpił z repertuarem brata i swoim. Wspaniały gitarzysta i wokalista zagwarantował niepowtarzalne widowisko muzyczne. Poza muzyką widzowie zostali obdarzeni również kilkoma niezwykłymi historiami z życia jego i Jimiego.

W Chełmku wystąpił z zespołem w składzie: Chaz de Paolo, Łukasz Gorczyca i Tomasz Dominik. Występ poprzedził koncert zespołu NoToSzok czyli Jacek „Dżeku”,Przemek „Szaszek”, Marcin „Suchy”, Andrzej „Dziadek”.

By admin

One thought on “Po koncercie Hendrixa (foto/video)”
  1. Koncert rewelacyjny. Zresztą ostatnia działalność MOKSiRu kierowanego przez dyrektora Waldemara Rudyka jest na najwyższym poziomie. Wczorajszy koncert, dzisiejszy Watch Docs, wcześniejsza wystawa fotograficzna… Nie wiem czy to ja dawniej mało interesowałam się programem ośrodka, czy to teraz takie perełki się pojawiają… Osobiście mogę podziękować panu Waldemarowi za wspaniałą robotę. Oczywiście podziękowania też dla zespołu pana Waldemara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *