Podsumowanie 2010 roku
Podsumowanie 2010 roku

Okres zbliżającego się Nowego Roku to czas podsumowań, podziękowań i planów na przyszłość. Dlatego również i my chcielibyśmy podziękować naszym czytelnikom za spędzenie z nami kończącego się 2010 roku. Był to rok wzrostu dla Chełmek.info. Od 1 stycznia 2010 roku do dnia wczorajszego do północy chelmek.info odwiedzono 536.196 razy generując 1.394.217 odsłon portalu. Jedna osoba podczas jednej wizyty przeglądała 2,6 strony. Porównując to do pierwszego roku działalności chelmek.info w stosunku do 2009 zanotowaliśmy przyrost 500%. Dziękujemy za zaufanie.

Najcięższy okres dla nas, mieszkańców gminy Chełmek i osób tworzących portal to kilka dni majowej powodzi. W tym okresie dzień i noc zbieraliśmy dla Państwa informację o stanie wody i sytuacji drogowej w terenie i poprzez CB radio. Ten olbrzymi nakład pracy zaowocował tym, że zaufali nam licznie mieszkańcy Chełmka i okolic. W dniu 18 maja zanotowaliśmy ponad 19 tysięcy odwiedzin a w kulminacyjnym momencie 19 maja odwiedziło nas ponad 48 tysięcy osób w poszukiwaniu informacji drogowej. Byliśmy również cytowani przez serwis RMF. Za zaufanie w tych trudnych chwilach powodzi dziękujemy. Kolejnym wydarzeniem, w którym tak licznie poszukiwali Państwo informacji były niedawne wybory samorządowe. W dniu 22 listopada w poszukiwaniu wyników wyborczych odwiedziło nas ponad 14 i pół tysiąca osób.

Cały czteroosobowy zespół chelmek.info pracuje dla Państwa za darmo. Nie czerpiemy żadnych korzyści finansowych z pracy dla Państwa. Jedynym wynagrodzeniem jest dla nas Państwa zaufanie i za obdarzenie takim zaufaniem dziękujemy.

Jeśli chodzi o plany na nadchodzący 2011 rok to od wiosny planujemy wydawać papierową wersję chelmek.info. Dostępną również bezpłatnie dla mieszkańców naszej gminy. Jeśli znajdą się osoby zainteresowaniem reklamą w papierowej wersji chelmek.info prosimy o kontakt, aby przynajmniej w części pokryć koszt druku.

Na zakończenie pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia noworoczne. Życzymy również, aby w 2011 roku mogliśmy Państwu przekazywać tylko dobre informacje.

Zespół chelmek.info
Anna, Dominika, Jakub, Paweł