W dniu 06.07.2012 o godz. 20.35 policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku otrzymali informację, że od około trzech godzin do domu nie powrócił chory na cukrzycę 77 – letni mieszkaniec Chełmka. Policjanci natychmiast przekazali informację na temat okoliczności zaginięcia i rysopis mężczyzny wszystkim służbom i wszczęto poszukiwania zaginionego.

W między czasie policjanci otrzymali informację od wędkarzy łowiących ryby w jednym ze stawów w Chełmku, iż w pobliżu wyspy znajdującej się na środku stawu zauważyli zanurzonego w wodzie mężczyznę. W związku z tym policjanci powiadomili Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe i niezwłocznie udali się na miejsce. Jak się okazało mężczyzna już ostatkiem sił trzymał się zarośli i co jakiś czas cały zanurzał się w wodzie więc jeden z policjantów szybko zdjął mundur, popłynął po tonącego i wyciągnął go na brzeg gdzie udzielił mu pierwszej pomocy.

Małgorzata Jurecka
KPP Oświęcim

By admin

7 thoughts on “Policjant uratował tonącego mężczyznę”
  1. Teraz już wiem,że na wędkarzy nie będę miał co liczyć kiedy zacznę naprawdę tonąć. No ale grunt,że chociaż udało im się zadzwonić.

  2. Idioto, to wędkarze po niego poszli, bo paly czekały na lodke. Dopiero, jak widział, że weszli, to się rozebrał i podplynal.

  3. Edi, rozumiem do ciebie doszły inne informacje, ale żeby od razu z żółcią na forum. Idioto, pały… czysty krasomówca.

  4. Bo człowieka szlak trafia, jak takie bzdury wypisują. Jeszcze na oficjalnym portalu miasta. Do tego „przytrzymany” komentarz i nerwy puszczają.

  5. jakie bzdury? zobacz na fakty oswiecim, przelom, gazetę krakowsą, dziennik polski. wszędzie taka sama informacja.
    oczywiście wszyscy się mylą podając nieprawdę, tylko ty jesteś w posiadaniu prawdy niczym macierewicz o smoleńsku.

  6. a co do moderowania komentarzy, masz je wszędzie. i na 3 portalach oświęcimskich i na chrzanowskim przełomie. i bardzo dobrze, że wprowadzili moderację (kiedyś nie wiem czy pamiętasz było bez moderowania) i pojawiały się takie chamskie komentarze, że dziecku bym nie pozwoliła tego czytać. przez moderowanie zniknelo chamstwo z dyskusji. i to dobry krok byl

  7. I wszędzie informacja na zasadzie „wytnij-wklej”. Oczywiście same bzdury, ale widocznie policja potrzebuje się dowartościować. Szkoda tylko, że tak naprawdę latali, jak żyd po pustym sklepie. Najważniejsze, że staruszkowi nic się nie stało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *