Poszukiwana 31-letnia kobieta nie żyje. Ciało odnaleziono dziś przed południem w rowie w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 933 w Bobrku, niespełna kilometr od miejsca lokalu Magda.

Trwające od 27 stycznia poszukiwania wznowiono dzisiaj o godz. 9.00. W poszukiwaniach wzięło udział kilkadziesiąt osób, w tym policjanci, strażacy, rodzina i znajomi zaginionej oraz okoliczni mieszkańcy.

Przed południem poszukiwania przerwano, gdyż nadeszła najgorsza wiadomość – odnaleziono ciało Elżbiety Czyczyło.

Prawdopodobnie dziewczyna spadła z małego mostku. Zwłoki widziała koleżanka zmarłej, która była z nią na imprezie. Potwierdza, że to zaginiona Elżbieta.

– Rodzina musi zidentyfikować odnalezione zwłoki kobiety by mieć stuprocentową pewność, choć wszystko na to wskazuje, że to poszukiwana kobieta – informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik oświęcimskiej komendy policji.

Aktualizacja

W dniu 29.01.2013 około godziny 11.00 w Bobrku w trakcie penetracji terenu w poszukiwaniu zaginionej 31 – letniej mieszkanki Chrzanowa policjanci pod warstwą śniegu ujawnili zwłoki kobiety. Przybyli na miejsce lekarz i prokurator wstępnie wykluczyli udział osób trzecich, jednakże zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu. Podczas okazania zwłok rodzina potwierdziła, iż jest to zaginiona 31 – letnia mieszkanka Chrzanowa – potwierdza Małgorzata Jurecka, rzecznik oświęcimskiej komendy policji.