W dniu 13.03.2013 o godz. 08:10 w Chełmku na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Kraszewskiego doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca samochodem marki Audi, 25 – letnia mieszkanka Chełmka, podczas skrętu w prawo potrąciła przechodzącą przez ulicę 74 – letnią pieszą mieszkankę Chełmka. W wyniku potrącenia piesza doznała urazu nogi i została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie.

By admin

3 thoughts on “Potrącenie pieszej”
  1. Ranna kobieta w wypadku ma 84 lata i walczy o życie w szpitalu. Ma liczne obrażenia ciała, złamaną podstawę czaszki, wstrząs mózgu, złamaną nogę, jest bez kontaktu z otoczeniem. Stan bardzo ciężki.

  2. Jeżeli już piszecie i wypadkach to dokładnie sprawdźcie informacje, bo to bardzo istotne, a jeżeli są one niezgodne z prawdą to strona ta staje się mniej wiarygodna, rzeczywiście ta pani ma 84 lata i całkiem inne urazy.

  3. Informacja była od rzeczniczki prasowej Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Jeśli rzeczniczka pomyliła się w wieku kobiety, to pozostaje nam przeprosić w imieniu rzeczniczki. Sami w dowód i PESEL zaglądać nie będziemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *