65-letni mieszkaniec Chełmka sikał w miejscu publicznym. W momencie kiedy policjanci podjęli interwencję nietrzeźwy mężczyzna zwyzywał ich. Jak dowiedziała się redakcja Oświęcimskie24 zatrzymany to radny Rady Miejskiej w Chełmku Edward O.

Do incydentu doszło na ulicy Brzozowej około godziny 15.35. Patrolujący policjanci zauważyli mężczyznę, który oddaje mocz w miejscu publicznym. Podeszli do niego w celu zwrócenia mu uwagi. Mężczyzna był pijany i nie chciał podać swoich danych osobowych. Zaczął wulgarnie wyzywać funkcjonariuszy – relacjonuje Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.  – Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do Komisariatu Policji w Oświęcimiu – dodaje Jurecka.

Redakcja Oświęcimskie24 dowiedziała się, iż zatrzymany mężczyzna do radny Edward O.  65-letni mężczyzna wydmuchał 1,47 promila alkoholu. Po zakończeniu wykonywania policyjnych czynności mężczyzna został zwolniony do domu.

oswiecimskie24

By admin

6 thoughts on “Radny Edward O. sikał w miejscu publicznym”
 1. A gdzie mial sie wysikac ? W koncu w Chelmku nie ma szaletow. Ale przestepca ? Ta nasza wladza jest chyba
  znudzona – albo jest jej za duzo. Za mojej sluzby bylo nas 5-6-ciu – a teraz. Gdzie mi bylo w glowie
  zajmowac sie facetem co mu sie chce wysiakac. I Jeszcze ten rzecznik prasowy pani Jurecka. ? Toz jakas
  paranoja. 🙂

 2. A gdzie mial sikac? Przeciez kropielnicy na ulicy nie bylo a do kosciola daleko. Co innego honorowy obywatel Chelmka – Walesa, ktoremu burmistrz nadal obywatelstwo>

 3. Dajcie mu juz spokoj. Facet dostal od wladzy repredyme ze tym razem o malo na sali sie nie zes….! Calym szczesciem, ze wszystko uszlo na sucho a na sali jedynie smrod pozostal.
  Baba Jaga z ulicy Piastowskiej

 4. Jak byl zalany i nasikal to teraz winien starac sie o odszkodowanie jakie po zalaniu daja. Chyba jest tego z 6 tysiecy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *