Policjanci zatrzymali recydywistę poszukiwanego Listem Gończym. Policjanci z Zespołu Poszukiwań oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali poszukiwanego listem gończym  37 – latka. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się w mieszaniu znajomej.
Na podstawie listu gończego policjanci od września ubr. poszukiwali, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, 37 – latka nie posiadającego stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany przez katowicki Sąd oraz oświęcimską Prokuraturę do odbycia kary za przestępstwa kryminalne m.in. włamania, oszustwa i rozbój.
W trakcie sukcesywnie i skrupulatnie prowadzonych czynności policjanci natrafili na ślad wskazujący, że poszukiwany może przebywać w jednym z mieszkań na terenie Osiedla Błonie w Oświęcimiu. Aby zweryfikować te ustalenia wczoraj (03.03.2020) policjanci udali się pod wskazany adres, podczas przeszukania mieszkania odnaleźli ukrywającego się w łazience 37 – latka.
Poszukiwany trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy, z których trafi do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi następne dwa lata.