Zwycięzca konkursu - ul. Chrobrego
Zwycięzca konkursu - ul. Chrobrego

Dziewiątego lutego poprosiliśmy czytelników o przesyłanie fotografii chełmeckich dziur ulicznych. Odzew był ogromny, możliwe że ze względu na ogrom tychże dziur. 23 lutego postanowiliśmy ogłosić konkurs na największą chełmecką dziurę w jezdni. Do konkursu można było zgłosić wszystkie zdjęcia dziur na chełmeckich drogach w granicach administracyjnych gminy Chełmek.

Wśród nadesłanych zdjęć wybraliśmy dwie największe dziury (zbiory dziur).

Nagrodę główną w konkursie otrzymuje osoba podpisująca się w mailu „Eva1982″. Prosimy o kontakt w celu otrzymania nagrody rzeczowej. Tytuł „miss dziurawych ulic” otrzymuje ulica Bolesława Chrobrego. Sponsorem „miss dziurawych ulic” zapewniającym nam niezwykłe przeżycia z jazdy tą ulicą i kosztowne naprawy samochodów są miejskie służby odpowiedzialne za stan dróg w Chełmku.

Ulica Chrobrego w Chełmku. Autor: Eva1982
Ulica Chrobrego w Chełmku. Autor: Eva1982

Drugie miejsce zajmuje droga powiatowa w Gorzowie. Tytuł „vice miss dziurawych dróg” uzyskała ulica Oświęcimska. Sponsorem tej „vice miss” jest powiatowy zarząd dróg ex aequo z naszym krajanem w Zarządzie Powiatu odpowiedzialnym w zarządzie powiatu za stan powiatowych dróg i inwestycje drogowe. Nagrodę za to zdjęcie otrzymuje natomiast czytelnik Miro – prosimy o kontakt.

Ulica Oświęcimska w Gorzowie, autor: Miro
Ulica Oświęcimska w Gorzowie, autor: Miro

Dodatkowo poza konkursem otrzymaliśmy nagranie video z przejazdu po vice miss dziurawych dróg. Nagranie udostępnił również Miro. Zrobione zostało z samochodu jadącego jak zapewnia Miro z prędkością 40km/h i świetnie przedstawia jakie przeciążenia i wstrząsy doświadczane są przez nasze samochody dzięki tak znakomitej pracy powiatowych służb odpowiedzialnych za stan dróg.

Ponadto wybraliśmy kilka zdjęć zasługujących na publikację przedstawiamy je poniżej.

ul. Mickiewicza. Autor: Gall ul. Oświęcimska. Autor: Miro

Ulica Mickiewicza. Autor: Gall (z lewej). Ulica Oświęcimska. Autor: Gorzowianin (z prawej)

ul. Struga. Autor: Adam Nowak ul. Nadwiślańska. Autor: Jan Lorek

Ulica Struga. Autor: Adam Nowak (z lewej). Ulica Nadwiślańska. Autor: Jan Lorek (z prawej)

ul. Oświęcimska. Autor: MarkoPolo ul. Oświęcimska. Autor: MarkoPolo

Ulica Oświęcimska. Autor: MarkoPolo (oba zdjęcia)

By admin

5 thoughts on “Rozstrzygnięcie konkursu”
  1. A ja uważam, iż powinna wygrać ulica Mickiewicza, bo od pewnego czasu, to jedna wielka dziura ;]

  2. ULICA Oświęcimska była niedawno remontowana.Firma ,która była wykonawcą nie powinna więcej wygrywać przetargów.Mamy swojego człowieka w powiecie i odpowiedzialnego za drogi powiatowe.Zobaczymy jak to będzie teraz.To fakt zima zrobiła swoje, ale trwalośc dróg pod psem

  3. Mieszkam przy jednej z tych ulic i ich stan woła o pomstę do nieba. Chrobrego i Mickiewicza leża w gestii powiatu, więc tam trzeba bić na alarm :/ Sam ich już męcze.

  4. Jeżeli „wzbudzacie niepokój mieszkańców” to chyba Waszym milczeniem . NIC się nie dzieje w Chełmku , Gorzowie i Bobrku ? Dziury w jezdni i co dalej ? Znaleziono psa w Jaworznie .
    Tak -jestem zaniepokojony. Napisaliście „jesteśmy prężnie rozwijającym się …”
    To jest tylko tablica ogłoszeniowa na czas wyborów .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *