Chełmecka siłownia usytuowana w hali sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół numer osiem, która na stałe wbiła się w lokalny krajobraz. Teraz trafia na sprzedaż – może być świetnym pomysłem na własny biznes. Siłownia przeznaczona na sprzedaż obejmuje:

  • Siłownie damską
  • Siłownie męska
  • Solarium leżące
  • Vacu Shape (kapsuła podciśnieniowa- antycellulitowa)
  • Masażer.

Zdjęcia można oglądać na stronie internetowej siłowni.

Na siłownię składają się dwa pomieszczenia na nowo wybudowanej hali sportowej w Chełmku. Jedno pomieszczenie to tzw. siłownia damska gdzie znajduje się solarium leżące Ergoline, Vacu Shape (rowerek podciśnieniowy) masażer z 4 pasami, oraz sprzęt cardio dla kobiet czyli bieżnia magnetyczna, steper, dwa orbitreki w tym jeden kettler, platforma wibracyjna, 2 ławeczki do brzuszków, leg magic, cyrcle, hantelki.

Wyposażenie biurowe to biurko, komoda, stojak na napoje szklany, 2 fotele, mały stoliczek.

Drugie pomieszczenie to siłownia męska, gdzie jest sprzęt dzierżawiony, więc sprzęt z siłowni nie jest na sprzedaż, ale osoba która to przejmie może dalej ten sprzęt dzierżawić. Sprzęt na męskiej siłowni to tzw. ciężki czyli hantle, sztangi, ławeczki rożne, ciężary itd. wszystko co potrzebne panom do ćwiczeń.

Od marca wprowadzone są karty Multisport, a przy obiekcie budują się: kort zamknięty i otwarty tenisowy, boisko do kosza, do piłki nożnej i basen zamknięty i otwarty także predyspozycje rozwoju są bardzo duże.

W razie pytań proszę pisać albo dzwonić. Właściciele zapraszają także do oglądania na miejscu. Tel: 504-812-836. annacios@poczta.fm

Materiał sponsorowany. Komentowanie zablokowane.