Kategorie
Aktualności z Chełmka Sport w Chełmku

Siódemka bez trenerów

Trenerzy UKS Siódemka Chełmek

Jak donosi blog blisko związany z piłkarzami ręcznymi, Uczniowski Klub Sportowy Siódemka w Chełmku została bez trenerów. Miłosz Waligóra oraz Henryk Broboszcz według wiarygodnych źródeł blogu złożyli rezygnację ze swoich funkcji trenerskich. Rezygnacje te zostały przyjęte przez zarząd klubu.

Najprawdopodobniej trenerzy składając rezygnację uprzedzili zarząd klubu, który nosił się z zamiarem ich zwolnienia. W najbliższym czasie zbierze się zarząd Siódemki, który zdecyduje o dalszych losach klubu a udział w rozgrywkach 2-go ligowych staje pod znakiem zapytania.

Więcej informacji publikowane będzie na blogu chelmeckie24.blog.onet.pl

10 odpowiedzi na “Siódemka bez trenerów”

To zarząd powinien się zwolnić. Zadufane w sobie gwiazdeczki z nominacji politycznej. Cóż, to koniec szczypiorniaka w Chełmku. Burmistrz i jego radni dopięli swego.

„Ursula” Jak znam ytuację to zarzad nie jest z żadnej nominacji politycznej. Ci ludzie społecznie podjeli się swoich zadań, które przerosły ich i władze CHEŁMKA. TAKA JEST PRAWDA. Niestety i w piłce ręcznej panują wilcze prawa kapitalistycznego rynku. Nie wiem ile stanowił budżet roczny siódemki – ale przykładowo taki MTS CHRZANÓW miał budżet roczny liczony ponad 300 tysięcy złotych – albo i więcej i też polegli. Brawa dla chłopców z siódemki, którzy grali za darmo i niejednokrotnie do tego dopłacali….

Rozwiazac Rade Nadzorcza w MZGK iM a pieniadze dac na mlodych sportowcow. Te pryki w tej Radzie dos juz sie nadoili, a w ogole, to po co Oni tam sa, czyzby z nie politycznej nominacji? Panie Adamie nie sciemniaj Pan tak ladnie .
Pozdrawiam

i jeszcze cos przyszło mi do głowy….obalmy demokrację bo w demo nikt nie jest odpowiedzialny za cokolwiek bo odpowiada większość za wybryki mniejszości …taki zafajdany paradoks idealnego systemu…..wyjeżdżam z tad z powrotem ,tutaj nie ma miejcsa dla logicznego myślenia…i basta

„i jeszcze cos przyszło mi do głowy….obalmy demokrację bo w demo nikt nie jest odpowiedzialny za cokolwiek bo odpowiada większość za wybryki mniejszości …taki zafajdany paradoks idealnego systemu…..wyjeżdżam z tad z powrotem ,tutaj nie ma miejcsa dla logicznego myślenia…i basta”
Falkon, to gdzie TY jedziesz ? Daj znać gdzie jest tak dobrze…. wszyscy pojedziemy…

rych….a ty co? policja skarbowa jesteś? znam to z autopsji że przy najniższej krajowej w PL stać cię tylko na rachunki i to nie wszystkie,tam gdzie bywałem przy najniższej mogłem całą rodzinę utrzymać plus wakacje,a z twego komentarza widze że jesteś ignorantem i mam taką nadzieje że doprowadzi cię ona do zbieractwa runa leśnego i nie będziesz miał co do gęby wsadzić,tylko póżniej nie miałcz jak ci żle……aha napisz jeszcze na ilu garbach się dorabiałeś

A nawet jeśli z policji skarbowej to nie mogę wyjechać tam gdzie jest lepiej ? Pytam zatem gdzie można tak żyć. Daj znać a jutro już tam będę… Mogę zarabiać nawet najniższą pensję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *