Serdecznie zapraszamy 12 marca o godz. 17:00 do czytelni biblioteki na spotkanie autorskie z Sylwią Bies. Sylwia Bies, rocznik ’88, oświęcimianka z urodzenia i wyboru. Polonistka, nauczyciel zawodu, miłośniczka książek i dalekich podróży. W dniu spotkania autorskiego premierę będzie miała jej debiutancka powieść – thriller psychologiczny „FIKCJA”.
O czym jest ta książka? Kiedy doświadczona bolesną przeszłością Kaja nareszcie odnajduje bezpieczną przystań u boku kochającego męża, los zakpił z niej kolejny raz. Nagła śmierć Wojtka to dopiero początek dramatu, z jakim przyjdzie się jej zmierzyć. Niespodziewana propozycja pomocy okazuje się śmiertelnie niebezpieczną pułapką. Kaja nikomu nie może ufać. Nawet samej sobie i własnym wspomnieniom. A może przede wszystkim im… Gdy już tylko cienka linia dzieli ją od obłędu, postanawia zawalczyć o prawdę za wszelką cenę.
Czy dotychczasowe życie Kai to wyłącznie fikcja? Jak bolesna okaże się rzeczywistość? To tak pokrótce, reszty dowiecie się z książek, które będzie można zakupić podczas spotkania autorskiego 12 marca w oświęcimskiej bibliotece. Serdecznie zapraszamy na spotkanie.
Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu.