Kategorie
Aktualności z Chełmka Ciemna Strona

Strzelał i znieważał

W dniu 16.07.2013 policjanci zatrzymali 32 – letniego mieszkańca Chełmka, który znieważył i naruszył nietykalność policjantów. Do zdarzenia doszło około godziny 22.25 w jednym z bloków przy ul. Klonowej kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który stojąc w oknie strzela z pistoletu. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres gdzie w mieszkaniu zastali trzech nietrzeźwych mężczyzn. Jeden z nich 32 – letni, posiadał przy sobie pistolet sygnałowo – hukowy. W trakcie interwencji mężczyzna zaczął znieważać funkcjonariuszy, a także naruszył nietykalność jednego z nich, w związku z tym został zatrzymany, natomiast pistolet został zabezpieczony. Aktualnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Zabezpieczony pistolet hukowy

10 odpowiedzi na “Strzelał i znieważał”

Co za patologia się szerzy w Chełmku. Jak nie głośna muzyka, to strzelają, jak nie strzelają to się biją, kłócą, wyzywają… Żeby obywatele tego kraju nie mogli spokojnie zasypiać i czuć się bezpiecznie nawet we własnym mieszkaniu…

Wyprowadź się seico albo kup sobie ostrą bo na rynku się granaty pojawiły po 350 zł więc nie widzę przyszłości w tym pięknym mieście jakim jest chełmek dla twojej osoby

Wszyscy kradną lecz większość społeczeństwa po całym tygodniu tej tzw. pracy idzie do Chełmeckiego meczetu „Kościoła” dać na tacę i myślą że są święci i mają wybaczone ale niestety nie, każdy stanie w tym samym rzędzie i dostanie na co zasłużył „ENTER” a Pan M K jest nie jest taki zły jak niektórym starym plotkarą się wydaje bo wielu osobą pomógł o czym nikt nie mówi.

Nie widzę sensu rozmowy z kimś kto upodabnia się do owej patologii. Brak wykształcenia i zainteresowań u was przewyższa. Zmieńcie dilera, bo wam za niedługo wszystkie szare komórki znikną.

„Seico” wykształcenie nie ma nic wspólnego z doświadczeniem życiowym i ilorazem inteligencji a to niestety większość tego świata i musisz się z tym pogodzić albowiem nie pozostanie miejsca na tym nudnym świecie dla kogoś tak wielce wykształconego i wybitnego jak Ty.

SEICO SKORO TWOJA WIEDZA I WYKSZTAŁCENIE SĄ TAK BAJOŃSKO WYSOKIE TO PRZEDSTAW SIĘ A OBIECUJĘ CI UDZIAŁ W PROGRAMIE 1 Z 10 TO MOGĘ CI OBIECAĆ

Dlaczego mam się wyprowadzać z mieszkania, które jest moją własnością? To nie ja się powinienem dostosowywać do patologii, która zjawia się na Klonową, lecz patologia do właściciela, który mieszka w bloku na Klonowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *