Chcąc umilić Państwu okres przedświątecznych przygotowań oraz okres świąt Bożego Narodzenia mamy dla Państwa nagrody w postaci dziesięciu płyt z kolędami w aranżacji łączącej tradycje ze współczesnością. Menadżerem tego oryginalnego projektu jest Janusz Kohut, znany polski kompozytor i pianista. Autor miedzy innymi oratorium oświęcimskiego „Droga Nadziei”. Aby wygrać płytę wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Stół wigilijny tradycyjnie kojarzy się z karpiem, a ten z powiatem oświęcimskim.

Zatorski karp został zarejestrowany przez Komisję Europejską jako chroniona nazwa pochodzenia. Proszę podać miesiąc i rok, w którym KE podjęła decyzję, że nazwa ta może być wykorzystywana wyłącznie przez hodowców z Zatora i Przeciszowa w powiecie oświęcimskim, oraz Spytkowic w powiecie wadowickim.

Odpowiedzi proszę przesłać na adres mailowy: promocja@powiat.oswiecim.pl w tytule: konkurs świąteczny. Podpowiedź znajduje się na stronie powiatu oświęcimskiego. Autorzy pierwszych dziesięciu poprawnych odpowiedzi, które napłyną na wskazany adres otrzymają nagrody. Na odpowiedzi czekamy do środy 21 grudnia. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailem zwrotnym.

Życzymy dobrej, przedświątecznej zabawy.