Już tylko do końca tygodnia a właściwie tylko do soboty 31 marca 2012 roku można nabyć bilety na występ The Leon Hendrix Band w promocyjnej cenie w przedsprzedaży. Warto się pospieszyć.

Koncert gwiazdy – po raz pierwszy w Polsce! Leon Hendrix jest młodszym bratem legendarnego Jimiego Hendrixa, autorem utworów, gitarzystą. Brał udział w wielu projektach muzycznych, z których najważniejszym był Hendrix Band. Jego vocal i styl gry na gitarze decyduje o brzmieniu zespołu. 'The Leon Hendrix Band’ wydał w 2006 r. album Keeper of the Flame. Leon koncertował przez ostatnich kilka lat z zespołem The Magic Carpet Ride grając wiele koncertów. Po raz pierwszy w Polsce w repertuarze brata i swoim.

Wspaniały gitarzysta i wokalista. Gwarantowane niepowtarzalne widowisko muzyczne! W Chełmku wystąpi z zespołem w składzie: Chaz de Paolo – guit., voc – USA, Łukasz Gorczyca – bass, Tomasz Dominik – perkusja.

Występ gwiazdy wieczoru poprzedzi koncert zespołu NoToSzok. W skład zespołu wchodzą: Jacek „Dżeku” – klawisze wokal, Przemek „Szaszek” – gitara wokal, Marcin „Suchy” – perkusja, Andrzej „Dziadek” – bas.

Sala widowiskowa MOKSiR w Chełmku, Plac Kilińskiego 3, 20 kwietnia 2012 r. godz. 19.00. Bilety: 30 zł do końca marca i 40 zł od 1 kwietnia.

Materiał video do pobrania i dsłuchania – kliknij tutaj.