A może rezolucję o zarybianiu chełmeckich dziur?
A może rezolucję o zarybianiu chełmeckich dziur?

Dziewiątego lutego poprosiliśmy czytelników o przesyłanie fotografii chełmeckich dziur ulicznych. Odzew był ogromny, możliwe że ze względu na ogrom tychże dziur.

W dniu dzisiejszym postanowiliśmy ogłosić konkurs na największą chełmecką dziurę w jezdni. Prosimy o dalsze podsyłanie zdjęć na chelmek.info@gmail.com. Prosimy o podpisywanie zdjęć (na jakiej ulicy zostały zrobione). Do konkursu można zgłosić wszystkie zdjęcia dziur na chełmeckich drogach (drogi gminne, powiatowe czy też droga wojewódzka) w granicach administracyjnych gminy Chełmek. Wśród nadesłanych zdjęć wybierzemy trzy największe dziury.

Wygrywająca dziura otrzyma tytuł „miss chełmeckich dziur” a autorzy zdjęć otrzymają wartościowe nagrody niespodzianki. Konkurs trwa do niedzieli 6 marca do północy.

By admin

12 thoughts on “Uwaga konkurs”
 1. Proponuje wszystkie dyplomy uznania za ostatnie 10 lat zciagnac ze scian Urzedu i wystawic na allegro do sprzedania. Moze tym sposobem uda sie zalatac chociaz jedna mala dziure. Brawo dla rzadzacej Elyty PO w Chelmku. Wiecej Krzyzy Zaslugi by sie przydalo…Brawo.

 2. Ci ludzie tutaj żyjący wykazali się prawdziwą odwagą w trudnych czasach. Wśrod nich są też pracownicy UM. Niektórch komuniści wygnali z Polskiej SRR, a jeszcze innym odpuścili przestępstwa i umożliwili wyjazd na inny kontynent.

 3. Nie sądzę aby na drodze wojewódzkiej były jakieś dziury – przecież niedawno była gruntownie remontowana – no może tuż przed przejazdem kolejowym….

 4. Panie Matlak wróć Pan do Chełmka,kandyduj Pan na Burmistrza i pokaż Pan chociaż raz co Pan potrafi.Skacze Pan, ho ho.

 5. kaja napisał(a):
  02-03-2011 o godz. 17:15
  Panie Matlak wróć Pan do Chełmka,kandyduj Pan na Burmistrza i pokaż Pan chociaż raz co Pan potrafi.Skacze Pan, ho ho.
  Ja myśle tak Kaju – każdy ma prawo wypowiadać się na forum tego infa – TY wypowiadasz się anonomiwo 🙁 a zarzucasz Janowi Matlakowi, który nie wstydzi się swojego nazwiska, że nie przyjedzie do Chełmka pewnie po ponad 30 latach i go uzdrowi 🙂 Ty jesteś na miejscu w Chełmku masz większe szanse – powodzenia…

 6. Dla mnie Panie JA nigdy sie nie nie przedawni. Prawnie to wypadek /ze smiertelnym skutkiem/ byl w maju 1977 roku. Otrzymalem 2 lata w zawieszeniu na trzy. Nigdy nie sprawdzalem, ale uplynelo juz 30 lat. Jak tak bardzo Panu zalezy, to moze by Pan sprawdzil czy sie juz to przestepstwo przedawnilo. Bede Panu wdzieczny

 7. Pomogę anonimowemu 🙂 panu „ja”—– Zatarcie skazania następuje z mocy prawa z upływem 10 lat od wykonania lub darowania kary albo od przedawnienia jej wykonania. Jeżeli skazany przestrzegał porządku prawnego, a wymierzona kara nie przekraczała 3 lat sąd na wniosek skazanego może zarządzić zatarcie skazania po upływie 5 lat.

 8. Tak. Nie jestem cały czas w Chełmku . Bardzo się interesuję. Na zebrania mieszkańców chodzę. Szkoda ,że są raz w roku. Pytam. Nie mogę zrozumieć jednego ,że Pan Matlak krytykuje o nic nie pyta.Tak krytyka potrzebna ale zdrowa.Podgrzewanie nic nie daje. Na odległośc każdy mądry.Pan Panie Nowak studzi emocje, ale takich osób mało. Nikt nie napisał tutaj co zrobić, by było lepiej.Bo z pustego nikt nie naleje. Prawda?

 9. dziura ,to dziura ;dziura w budrzecie ,dziura w kieszeni,
  dziura w mentalnosci i chyba ta ostatnia jest najbardziej szkodliwa .
  Powstały po rozbiciu polskiego przemysłu wytwórczego ,i upadku PRLu
  Tamten system tez miał wiele dziur ,ale wspólna praca wspólna bieda
  jakoś łagodziły te nasze dziejowe dziury i braki .Nie mielismy takich
  wygórowanych oczekiwań .najwiecej zła uczynił neoiliberalizm który
  zniszczył podstawiowe gałęzie wielkiego przemysłu dajace ludziom
  zatrudnienie i pewność jutra .To się zawaliło ,a nowe elity nie miały
  i nie maja recepty na Polskę .
  Więc mamy dziurę ,dziury ,wiele dziur o wiele za duzo .
  Co z tym zrobić ????????????????????????????????.

 10. Gostku !!!
  Co zrobić ?? – ano nic się już nie da zrobić – Polska nie stanowi już sama o sobie. Zostaliśmy takim marnym-zapyźiałym województwem w Europie. Teraz kiedy otworzy się rynek pracy w Niemczech to już resztka młodzieży/m.innymi z Chełmka/ , która nie ma koneksji w Urzędach i w instytucjach podległych wyjedzie na zmywaki,do domów starców, a w najlepszym razie do piekarnii czy wszelkiego rodzaju gastronomii i tam będą pracować na emerytury Niemców – obmywając im w między czasie tyłki. Za ten stan rzeczy nie winiłbym „naiwnych” robotników z czasów rewolucji Solidarnościowej/kórzy obcieli gałąź na, której siedzieli/ ale wszystkich bez wyjatku rządzących Polską po roku 1990 – uważali się za elitę – a okazało się, ze są nieudolni – gdzie im do GIERKA ?????. Zadłużyli Polskę wielokrotnie wiecej niż on – a wystarczy popatrzeć w Chełmku co zbudowano za jego czasów, a po 1990 roku ?
  Moja opinia jest taka – wpadlismy w taka dziurę, ze wygrzebywać się będzie z niej wiele pokoleń polaków…..
  ps. tekst z mojego bloga…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *